• Facebook
  Facebook
  Google+
  Google+
  http://chomik.pl/gardenia">
  YouTube
  YouTube
  Pinterest
  Pinterest
  LinkedIn
  INSTAGRAM
 • Targi Gardenia i Special Days 2018 – będziemy tam!

  Chomik zaprasza na Targi Gardenia i Special Days 2018! W Poznaniu jesteśmy co roku. Tym razem obejmiemy aż 3 stoiska:

  GARDENIA– pawilon 5 – nr 129 i 130
  SPECIAL DAYS – pawilon 5a – nr 33

  W tym roku zobaczycie:
  – najnowszą ofertę działu Ogród: artykuły do uprawy i pielęgnacji roślin, wózki i taczki ogrodowe, narzędzia i sprzęty, materiały do konstrukcji ogrodowych, pułapki i odstraszacze szkodników, lampy solarne i lampiony, wiele innych!
  – produkty z działu Przetwórstwo: akcesoria winiarskie, AGD, przybory kuchenne, artykuły do przechowywania żywności itp.
  – hitowe meble ogrodowe: zestawy z technorattanu, krzesła i stoliki z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, drewniano-stalowe ławy i ławki, fotele wiszące i obrotowe, huśtawki i inne.
  dekoracje świąteczne: bombki, zawieszki, łańcuchy, figurki, stroiki i wiele innych artykułów dedykowanych wystrojowi wnętrz na Wielkanoc i Boże Narodzenie.


  Kliknij tutaj i dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku, by odebrać niespodziankę!

  Regulamin promocji: kliknij tutaj!

  Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA będą doskonałą okazją, aby zapoznać się z kompleksową ofertą firm z tego sektora oraz zdobyć aktualną i praktyczną wiedzę na temat ogrodniczego biznesu. Tematyka targów koncentruje się głównie na narzędziach i maszynach do ogrodnictwa, materiale roślinnym, małej architekturze ogrodowej oraz projektowaniu ogrodów i terenów zielonych. / Targi Gardenia na Facebooku

  Special Days to Arena spotkań przedstawicieli branży artykułów dekoracyjnych oraz florystów. W ramach ekspozycji można znaleźć wszystko to, co sprawia, że święta i inne wyjątkowe okoliczności zyskują piękną oprawę w naszych domach i ogrodach. SPECIAL DAYS to także ciekawe spotkania z ekspertami branżowymi, przedstawicielami stowarzyszeń i prasy branżowej oraz inspirujące pokazy florystyczne w wykonaniu polskich mistrzów florystyki. Formuła imprezy sprzyja budowaniu relacji biznesowych i poznawaniu trendów. Bogata oferta dekoracji świątecznych i całorocznych zaprezentowana w otoczeniu przepięknie zaaranżowanych stoisk to nie lada gratka dla właścicieli i menedżerów centrów ogrodniczych, sieci DIY, kwiaciarni oraz galerii homingowych. / Special Days na Facebooku

  close
  Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial