fbpx
  • Godziny otwarcia

    PON-PT: 8:00 - 18:00

    SOBOTA: 8:00 - 14:00

REGULAMIN KLIENTA DETALICZNEGO  

menu ↑

Niniejszy regulamin określa zasady wstępu do obiektów hurtowni Chomik Gdów, ul. Cegielniana 875, 32-420 Gdów.

Obowiązuje od 20.11.2020 do odwołania. Wejście na hale hurtowni Chomik jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

1. Zabrania się wprowadzania zwierząt do budynków hurtowni.

2. W obiektach hurtowni Chomik obowiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu.

3. Z uwagi na ryzyko potencjalnych wypadków, związanych z pracą wózków widłowych i magazynowych oraz rozstawieniem towaru na wysokich regałach, osoby małoletnie mogą wchodzić do obiektów hurtowni wyłącznie w towarzystwie osoby dorosłej, która odpowiedzialna jest za stały nadzór i bezpośrednią opiekę nad małoletnim przebywającym na terenie obiektów hurtowni. Zabrania się wnoszenia niemowląt w nosidełkach i dzieci w wózkach. Osoba wprowadzająca małoletniego na teren obiektów hurtowni ponosi wyłączną odpowiedzialność za szkody na osobie lub mieniu spowodowane przez małoletniego w obiektach hurtowni.

4. Na teren hurtowni nie wolno wchodzić z jedzeniem i napojami oraz spożywać pokarmów w halach sprzedażowych.

5. Osoby przebywające na terenie hurtowni Chomik powinny zachować szczególną ostrożność z uwagi na pracujące wózki widłowe i inne maszyny.

6. W przypadku zniszczenia lub uszkodzenia towaru znajdującego się na terenie hurtowni Chomik, klient będzie zobowiązany do zapłaty za uszkodzony produkt.

Firma Chomik zastrzega sobie prawo do dokonania zmian w Regulaminie.

W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt – odpowiemy na wszelkie uwagi