fbpx
  • Godziny otwarcia

    PON-PT: 8:00 - 18:00

    SOBOTA: 8:00 - 14:00

Targi Gardenia i Special Days 2018

Chomik zaprasza na Targi Gardenia i Special Days 2018! W Poznaniu jesteśmy co roku. Tym razem będziemy na 3 stoiskach:

GARDENIA– pawilon 5 – nr 129 i 130
SPECIAL DAYS – pawilon 5a – nr 33

W tym roku zobaczycie:
– najnowszą ofertę działu Ogród: artykuły do uprawy i pielęgnacji roślin, wózki i taczki ogrodowe, narzędzia i sprzęty, materiały do konstrukcji ogrodowych, pułapki i odstraszacze szkodników, lampy solarne i lampiony, wiele innych!
– produkty z działu Przetwórstwo: akcesoria winiarskie, AGD, przybory kuchenne, artykuły do przechowywania żywności itp.
– bestsellerowe meble ogrodowe: zestawy z technorattanu, krzesła i stoliki z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, drewniano-stalowe ławy i ławki, fotele wiszące i obrotowe, huśtawki i inne.
dekoracje świąteczne: bombki, zawieszki, łańcuchy, figurki, stroiki i wiele innych artykułów dedykowanych wystrojowi wnętrz na Wielkanoc i Boże Narodzenie.


Kliknij tutaj i dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku, by odebrać niespodziankę!

Regulamin promocji: kliknij tutaj!

Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA są doskonałą okazją, aby zapoznać się z kompleksową ofertą firm z tego sektora. To także szansa na zdobycie aktualnej i praktycznej wiedzy na temat ogrodniczego biznesu. Tematyka targów koncentruje się głównie na narzędziach i maszynach do ogrodnictwa, materiale roślinnym, małej architekturze ogrodowej oraz projektowaniu ogrodów i terenów zielonych. / Targi Gardenia na Facebooku

Special Days to arena spotkań przedstawicieli branży artykułów dekoracyjnych oraz florystów. W ramach ekspozycji można znaleźć wszystko to, co sprawia, że święta i inne wyjątkowe okoliczności zyskują piękną oprawę w naszych domach i ogrodach. SPECIAL DAYS to także ciekawe spotkania z ekspertami branżowymi, przedstawicielami stowarzyszeń i prasy branżowej oraz inspirujące pokazy florystyczne w wykonaniu polskich mistrzów florystyki. Formuła imprezy sprzyja budowaniu relacji biznesowych
i poznawaniu trendów. Bogata oferta dekoracji świątecznych i całorocznych zaprezentowano w otoczeniu przepięknie zaaranżowanych stoisk. To miejsce wręcz stworzone dla właścicieli i managerów centrów ogrodniczych, sieci DIY, kwiaciarni oraz galerii homingowych
. / Special Days na Facebooku


 

INFORMACJA O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH
Jeżeli jesteś na zdjęciu/filmie, to dlatego, że wyraziłeś na to ustną lub pisemną zgodę. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. firma Chomik M. Świeży sp. jawna informuje, iż:
1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Chomik M. Świeży sp. jawna z siedzibą w 32-420 Gdów, ul. Cegielniana 875, NIP 683 00 07 402.
2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a, który brzmi: „zgoda osoby, której dane dotyczą, na przetwarzanie jej danych osobowych w jednym bądź większej liczbie określonych celów”.
2) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przeprowadzenia danej akcji promocyjnej/upamiętnienia wydarzeń, wliczając w to publikacje ciągłe, których terminu zakończenia nie przewiduje się.
4) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność
z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Wniosek w każdym z takich przypadków należy przekazać do Zespołu Ds Ochrony Danych Osobowych na adres odo@chomik.pl i powinien on zawierać:
– przedmiot wniosku – o co się wnioskuje,
– informacje pozwalające na odnalezienie danych (imię i nazwisko, miejsce, w którym opublikowano film/zdjęcie itp.),
– dane kontaktowe, na które Zespół wyśle status realizacji procesu, o który się wnioskuje,
– zakres danych, których dotyczy wniosek.
5) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do GIODO (Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, tel. 22 531 03 00, fax 22 531 03 01, kancelaria@giodo.gov.pl), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.