fbpx
  • Godziny otwarcia

    PON-PT: 8:00 - 18:00

    SOBOTA: 8:00 - 14:00

Sukces ma kolor zielony! Wspomnienia z targów Gardenia & Special Days 2018

W tym roku naprawdę zaszaleliśmy! Aż 3 stoiska naszej firmy były miejscami spotkań fachowców z branży sprzedaży produktów i usług związanych z ogrodnictwem, przetwórstwem warzyw i owoców, agd, rekreacją i wystrojem wnętrz. Ponadto gościliśmy także osoby zainteresowane tematyką hobbystycznie. Jedni i drudzy dali nam mnóstwo powodów do uśmiechu i satysfakcji z naszej pracy.

Serdecznie dziękujemy naszym Klientom, Współpracownikom i wszystkim, z którymi mogliśmy się spotkać, wymienić spostrzeżeniami i sugestiami, a także poradami i wiedzą branżową. Do zobaczenia za rok! Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji poniżej: 


Foto-relacja ze stoisk nr 129 i 130, Targi Gardenia 2018

           


Stoisko nr 33, Targi Special Days


Co Chomik pokazał na tegorocznej edycji Targów Gardenia & Special Days?
– Najnowszą ofertę działu Ogród: artykuły do uprawy i pielęgnacji roślin, wózki i taczki ogrodowe, narzędzia i sprzęty, materiały do konstrukcji ogrodowych, pułapki i odstraszacze szkodników, lampy solarne i lampiony, wiele innych!
– Produkty z działu Przetwórstwo: akcesoria winiarskie, AGD, przybory kuchenne, artykuły do przechowywania żywności itp.
– Bestsellerowe meble ogrodowe: zestawy z technorattanu, krzesła i stoliki z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, drewniano-stalowe ławy i ławki, fotele wiszące i obrotowe, huśtawki i inne.
Dekoracje świąteczne: bombki, zawieszki, łańcuchy, figurki, stroiki i wiele innych dekoracji na Wielkanoc i Boże Narodzenie.


Wideo-relacja

„Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA są doskonałą okazją, aby zapoznać się z kompleksową ofertą firm z tego sektora. To również szansa, aby zdobyć aktualną i praktyczną wiedzę na temat ogrodniczego biznesu. Tematyka targów koncentruje się głównie na narzędziach i maszynach do ogrodnictwa, materiale roślinnym, małej architekturze ogrodowej oraz projektowaniu ogrodów i terenów zielonych.”
https://www.facebook.com/pg/TargiGardenia 


 

INFORMACJA O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH
Jeżeli jesteś na zdjęciu/filmie, to dlatego, że wyraziłeś na to ustną lub pisemną zgodę. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. firma Chomik M. Świeży sp. jawna informuje, iż:
1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Chomik M. Świeży sp. jawna z siedzibą w 32-420 Gdów, ul. Cegielniana 875, NIP 683 00 07 402.
2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a, który brzmi: „zgoda osoby, której dane dotyczą, na przetwarzanie jej danych osobowych w jednym bądź większej liczbie określonych celów”.
2) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przeprowadzenia danej akcji promocyjnej/upamiętnienia wydarzeń, wliczając w to publikacje ciągłe, których terminu zakończenia nie przewiduje się.
4) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność
z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Wniosek w każdym z takich przypadków należy przekazać do Zespołu Ds Ochrony Danych Osobowych na adres odo@chomik.pl i powinien on zawierać:
– przedmiot wniosku – o co się wnioskuje,
– informacje pozwalające na odnalezienie danych (imię i nazwisko, miejsce, w którym opublikowano film/zdjęcie itp.),
– dane kontaktowe, na które Zespół wyśle status realizacji procesu, o który się wnioskuje,
– zakres danych, których dotyczy wniosek.
5) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do GIODO (Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, tel. 22 531 03 00, fax 22 531 03 01, kancelaria@giodo.gov.pl), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

One thought on “Sukces ma kolor zielony! Wspomnienia z targów Gardenia & Special Days 2018

Komentarze są zamknięte