Artykuły ogrodowe

menu ↑

Nowy Katalog Artykuły Ogrodowe 2024/2025

Z wielką przyjemnością prezentujemy Katalog Ogród 2024/25 z najnowszą kolekcją ogrodową. Sianie warzyw i sadzenie drzewek, grabienie liści, pielęgnacja roślin, doglądanie plonów, porządkowanie terenu – to już nie problem! W Chomiku znajdziesz wszystkie ogrodowe niezbędniki.

W rozpoczynającym się sezonie postawiliśmy na wzbogacenie dotychczasowej oferty. W katalogu znajdziesz jeszcze więcej szklarni i tuneli oraz innych akcesoriów do uprawy roślin, które poprzednio cieszyły się ogromną popularnością. Wprowadziliśmy jeszcze więcej narzędzi w jakości standard i premium, dostosowanych do potrzeb zarówno amatorów, jak i fachowców.

Poza tym tradycyjnie znajdziecie w katalogu: tyczki i podpory ogrodowe, akcesoria do sadzenia i nawadniania, narzędzia i wózki ogrodowe, pułapki i odstraszacze, lampy.

W tym roku w Chomiku nie obyłoby się oczywiście bez bestsellerowych nowości! Akcesoria pszczelarskie to nie lada gratka dla wszystkich pszczelarzy. W naszej szerokiej ofercie każdy pasiecznik znajdzie dla siebie sprzęt idealny, który w późniejszym czasie wykorzysta podczas miodobrania i nie tylko. Projektując i wprowadzając nowe kolekcje zawsze bierzemy pod uwagę wybory i sugestie naszych klientów. Zapraszamy do oglądania i zapoznania się z najnowszym katalogiem.

Prowadzisz firmę lub sklep? Wypełnij formularz kontaktowy, a skontaktujemy się z Tobą.

Jesteś klientem detalicznym? Zrób zakupy w naszym sklepie internetowym

Lub w naszym Centrum Dom i Ogród w Gdowie