fbpx
  • Godziny otwarcia

    PON-PT: 8:00 - 18:00

    SOBOTA: 8:00 - 14:00

O Nas

menu ↑

Firma Chomik już od 30 lat dba o zadowolenie klientów i nieustannie rozwija się, by sprostać oczekiwaniom coraz większej grupie kontrahentów, a także dynamicznie rozwijającym się wymogom rynku. W czerwcu 2020 oddaliśmy do użytkowania nowy obiekt, którego budowę rozpoczęliśmy 3 marca 2019 roku.  W przeciągu zaledwie 12 miesięcy powstała hala o najnowocześniejszej generacji, o powierzchni 1700m2, która pomieści 1700 miejsc paletowych oraz budynek administracyjno- socjalny. Dzięki tej inwestycji powierzchnia magazynowa wzrosła do 7700m2 i może pomieścić ponad 12 000 tysięcy miejsc paletowych. Jak wiadomo magazyn, to serce każdej firmy handlowej.

Spis treści:

1. Krótko o historii

2. To ludzie tworzą sukces

3. Firma Chomik od środka

4. Drzwi są zawsze otwarte

5. Kierunek na przyszłość

Krótko o historii

Chomik już od 30 lat dba o zadowolenie klientów i nieustannie rozwija się, by sprostać oczekiwaniom coraz większej grupie kontrahentów, a także dynamicznie rozwijającym się wymogom rynku. W czerwcu 2020 oddaliśmy do użytkowania nowy obiekt, którego budowę rozpoczęliśmy 3 marca 2019 roku.  W przeciągu zaledwie 12 miesięcy powstała hala o najnowocześniejszej generacji, o powierzchni 1700m2, która pomieści 1700 miejsc paletowych oraz budynek administracyjno- socjalny. Dzięki tej inwestycji powierzchnia magazynowa wzrosła do 7700m2 i będzie mogła pomieścić ponad 12 000 tysięcy miejsc paletowych. Jak wiadomo magazyn to serce każdej firmy handlowej.

Jesteśmy dumni, że dzięki doskonałej współpracy z odbiorcami, świetnej organizacji pracy naszych magazynierów i profesjonalnemu działowi logistyki nasze produkty docierają zawsze na czas. Nasze najważniejsze osiągnięcia dokumentujemy na stronie poświęconej historii firmy.

Z kolei budynek biurowy to nasze centrum operacyjne. Złożona z kilkudziesięciu osób załoga zajmuje się każdym aspektem funkcjonowania firmy.

To ludzie tworzą sukces

Szefowie działów precyzyjnie planują kolejne działania, kupcy selekcjonują najciekawsze towary i dbają o terminowość dostaw. Handlowcy natomiast nawiązują współpracę z kontrahentami i pozostają do dyspozycji na każdym etapie zawierania transakcji. Dział marketingu jako ostatni z wymienionych, troszczy się o formę prezentacji naszej oferty. Każdy daje z siebie wszystko, bo razem pracujemy na nasz wspólny sukces.

Firma Chomik od środka

Wspominając o najważniejszych miejscach w firmie Chomik, nie możemy zapomnieć o wzorcowni to miejsce, gdzie prezentujemy wszystkie dostępne w naszej ofercie artykuły. Rozbudowana w 2020 roku wzorcownia ma obecnie powierzchnię ponad 4000 m2. Trzypoziomowa powierzchnia wystawiennicza pozwala na atrakcyjną ekspozycję ponad 10 000 oferowanych przez nas produktów. Ciekawe rozwiązania architektoniczne i duże możliwości aranżacji przestrzeni pozwalają nam pokazać, nie tylko wielkość dostępnych towarów, ale również szerokie możliwości ich wykorzystania. 

Na parterze prezentujemy głównie produkty ogrodowe naszej marki własnej GardenLine. Ponadto można tam znaleźć: narzędzia ogrodowemeble i akcesoria przeznaczone do organizacji przydomowej przestrzeni.

Na pierwszym piętrze przeważają artykuły gospodarstwa domowego. Na tym samym poziomie znajdziecie Państwo również szeroką gamę artykułów Home&Decor: meble dziecięce, toaletki, designerskie fotele , pufy i wiele innych produktów . Drugie piętro wzorcowni zarezerwowane jest dla ozdób świątecznych artykułów dekoracyjnych.

W osobnej przestrzeni prezentujemy szeroką gamę akcesoriów do przetwórstwa.

Showroom to prawdziwa skarbnica inspiracji i pomysłów. To także miejsce spotkań, dyskusji i wymiany koncepcji z naszymi handlowcami, którzy z przyjemnością oprowadzą po jego zakamarkach i z pasją opowiedzą o naszych produktach.

Drzwi są zawsze otwarte

Nasze drzwi zawsze stoją otworem, niezmiennie zapraszamy do osobistej wizyty w Gdowie! Tutaj z każdym krokiem umacniamy swoją pozycję. Co roku nasza firma uczestniczy w wydarzeniach wystawienniczych. Radość z udziału w tego typu imprezach widać zarówno wśród wystawców, jak i odwiedzających. Największe targi, w których nasza firma brała udział w 2021 roku to Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA w Poznaniu. Byliśmy obecni także na Międzynarodowej Wystawie ZIELEŃ TO ŻYCIE & FLOWER EXPO POLSKA w Warszawie.

W 2022 roku imprezy targowe zaowocowały wieloma nowymi kontaktami biznesowymi i konkretnymi zamówieniami złożonymi zarówno przez dotychczasowych, jak i nowych klientów. Szczególnie pozytywnie oceniamy Targi GARDENIA, na których wystawiliśmy największe w dotychczasowej historii Chomika stoisko targowe i jedno z największych wydarzeń w tej edycji. Jego budowa była dużym wyzwaniem, które przyniosło spektakularne owoce!

Kierunek na przyszłość

Nieustannie poszerzamy nasze portfolio asortymentowe. Wprowadzamy nowe produkty marki własnej GardenLine w zakresie architektury ogrodowej. Wśród nich są nowoczesne meble ogrodowe, ale nie tylko. W naszej ofercie od niedawana pojawiły się wysokiej jakości produkty z kategorii BBQ, czyli nowoczesne grille i akcesoria. Swoją ofertę wzbogacamy również w dziale Home&Decor. Tutaj możemy pochwalić się szeroką gamą mebli, stołów, krzeseł oraz wszelkiego rodzaju modnych dodatków. Podążamy z duchem czasu, spełniając Państwa oczekiwana na najwyższym poziomie! Zapraszamy do odwiedzin!