fbpx
  • Godziny otwarcia

    05.06 (Poniedziałek) - 8:00-17:00

    Wt-Pt - 8:00-18:00

    Sobota - 8:00-14:00

O Nas

menu ↑

Chomik już od 29 lat dba o zadowolenie klientów i nieustannie rozwija się, by sprostać oczekiwaniom coraz większej grupie kontrahentów, a także dynamicznie rozwijającym się wymogom rynku. W czerwcu 2020 oddaliśmy to użytkowania nowy obiekt, którego budowę rozpoczęliśmy 3 marca 2019 roku. Tak więc zaledwie w ciągu 12 miesięcy powstała hala o najnowocześniejszej generacji, o powierzchni 1700m2, która pomieści 1700 miejsc paletowych oraz budynek administracyjno- socjalny. Dzięki tej inwestycji powierzchnia magazynowa wzrosła do 7700m2 i będzie mogła pomieścić ponad 12 000 tysięcy miejsc paletowych. Jak wiadomo magazyn to serce każdej firmy handlowej. Jesteśmy dumni, że dzięki doskonałej współpracy z odbiorcami, świetnej organizacji pracy naszych magazynierów i profesjonalnemu działowi logistyki nasze produkty docierają zawsze na czas. Nasze najważniejsze osiągnięcia dokumentujemy na stronie poświęconej historii firmy.

Budynek biurowy to nasze centrum operacyjne. Złożona z kilkudziesięciu osób załoga zajmuje się każdym aspektem funkcjonowania firmy.

Szefowie działów precyzyjnie planują kolejne posunięcia, kupcy wyszukują najciekawsze towary i dbają o terminowość dostaw, handlowcy nawiązują kontakty z kontrahentami pozostając do dyspozycji na każdym etapie zawierania transakcji, dział marketingu troszczy się o formę prezentacji naszej oferty.

Każdy daje z siebie wszystko, bo razem pracujemy na nasz wspólny sukces.

Wzorcownia to miejsce, gdzie prezentujemy wszystkie dostępne w naszej ofercie artykuły. Rozbudowana w 2020 roku wzorcownia ma obecnie powierzchnię ponad 4000 m2. Trzypoziomowa powierzchnia wystawiennicza pozwala na atrakcyjną ekspozycję ponad 10 000 oferowanych przez nas produktów. Ciekawe rozwiązania architektoniczne i duże możliwości aranżacji przestrzeni pozwalają nam pokazać, nie tylko wielkość dostępnych towarów, ale również szerokie możliwości ich wykorzystania. Z pewnością każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Na parterze prezentujemy głównie produkty ogrodowe naszej marki własnej GardenLine. Ponadto narzędzia ogrodowe, meble i akcesoria przeznaczone do organizacji przydomowej przestrzeni.

Na pierwszym piętrze przeważają artykuły gospodarstwa domowego. Na tym samym poziomie znajdziecie Państwo również szeroką gamę artykułów Home&Decor: meble dziecięce, toaletki, designerskie fotele, pufy i wiele więcej. Drugie piętro wzorcowni zarezerwowane jest dla ozdób świątecznych i artykułów dekoracyjnych.

W osobnej przestrzeni prezentujemy szeroką gamę akcesoriów do przetwórstwa.

Showroom to prawdziwa skarbnica inspiracji i pomysłów. To także miejsce spotkań, dyskusji i wymiany koncepcji z naszymi handlowcami, którzy z przyjemnością oprowadzą po jego zakamarkach i z pasją opowiedzą o naszych produktach.

Nasze drzwi zawsze stoją otworem, niezmiennie zapraszamy do osobistej wizyty w Gdowie.

Z każdym krokiem umacniamy swoją pozycję. Rokrocznie nasza firma uczestniczy w wydarzeniach wystawienniczych. Radość z udziału w tego typu imprezach widać zarówno wśród wystawców, jak i odwiedzających. Największe targi, w których nasza firma brała udział w 2021 roku to Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA w Poznaniu. Byliśmy obecni także na Międzynarodowej Wystawie ZIELEŃ TO ŻYCIE & FLOWER EXPO POLSKA w Warszawie.

Tegoroczne imprezy targowe zaowocowały wieloma nowymi kontaktami biznesowymi i konkretnymi zamówieniami złożonymi zarówno przez dotychczasowych, jak i nowych klientów. Szczególnie pozytywnie oceniamy Targi GARDENIA, na których wystawiliśmy największe w dotychczasowej historii Chomika stoisko targowe i jedno z największych w tej edycji wydarzenia. Jego budowa była dużym wyzwaniem, ale przyniosła też spektakularne owoce.

Nieustannie poszerzamy nasze portfolio asortymentowe. Wprowadzamy nowe produkty marki własnej GardenLine w zakresie architektury ogrodowej. Wśród nich są nowoczesne meble ogrodowe, ale nie tylko. Już niebawem w naszej ofercie pojawią się najwyższej jakości produkty z kategorii BBQ, czyli nowoczesne grille i akcesoria. Działem, który również rozwijamy i wprowadzamy coraz to nowsze rozwiązania jest dział Home&Decor. Tutaj możemy pochwalić się szeroką gamą mebli, stołów, krzeseł oraz wszelkiego rodzaju modnych dodatków. Podążamy z duchem czasu, spełniając Państwa oczekiwana na najwyższym poziomie!