Doniczki

menu ↑

Z roku na rok coraz większą popularnością cieszą się przydomowe ogródki. Nierzadko prócz samych ekologicznych warzyw i owoców, które mogą rozwijać się i wzrastać w dogodnych warunkach, ogródek traktuje się także, jako miejsce, w którym panuje pewnego rodzaju poczucie estetyki. Jest to także miejsce odpoczynku i wyciszenia.

Pragniesz zadbać o estetyczny wygląd Twojego ogrodu? Zacznij od eleganckich i modnych doniczek, które z pewnością wydobędą i podkreślą piękno roślin. Najnowszy katalog Doniczki 2023 kryje w sobie skarbnicę doniczek, wykonanych z dbałością o każdy szczegół. Materiały wykorzystywane do ich produkcji zawsze spełniają najwyższe standardy, aby mogły długo służyć, nawet jeśli są eksponowane w ogrodzie czy na tarasie i narażone na zmienne warunki atmosferyczne. Wreszcie muszą być odpowiednie, wygodne i zdrowe dla roślin, które dzięki temu będą odwdzięczać się nam swym pięknem, aromatem i dojrzałymi owocami.

Właśnie takie doniczki znajdziesz w ofercie Chomika! Pokaźna ilość wzorów i kolorów, przeróżne rozmiary, a wszystko po to, aby idealnie pasowały do twojego wnętrza, tarasu czy ogrodu. W naszej ofercie nie zabrakło także nowości! Warto zwrócić uwagę w szczególności na wyjątkowe osłonki z linii Aria Jumper, które dostępne są w pięciu najmodniejszych wersjach kolorystycznych. Funkcjonalnym rozwiązaniem w każdym ogrodzie będą podwójne kwietniki z linii Karo Eco, które swoją strukturą imitują beton, dostępne są w minimalistycznych kolorach, dzięki czemu wpasują się aranżację każdego ogródka, tarasu lub wnętrza.

W naszej ofercie znajdziesz także doniczki plastikowe i ceramiczne w najmodniejszych odcieniach złota, bieli i czerni. Oferujemy także osłonki do doniczek, donice ogrodowe na taras lub balkon. Duży wybór kolorów, wzorów, faktur i rozmiarów sprawia, że nasze doniczki idealnie skomponują się z każdym wnętrzem i nadadzą się do uprawy wszystkich roślin, ziół czy kwiatów.

Zadbaliśmy także, abyś przy okazji zakupu doniczek, mógł znaleźć wszystko, co może być potrzebne do uprawy roślin. W ofercie naszego sklepu stacjonarnego – Centrum Dom i Ogród znajdziesz olbrzymi wybór nasion warzyw i kwiatów, ziemi, a także niezbędnych narzędzi, sygnowanych naszą marką własną GardenLine.

Doniczki kupisz w naszym Centrum Dom i Ogród w Gdowie

Prowadzisz firmę lub sklep? Wypełnij formularz kontaktowy, a skontaktujemy się z Tobą.

Zobacz także film prezentujący naszą bogatą ofertę doniczek: