fbpx
 •  

  POZNAJ NASZĄ FIRMĘ

  Zaczynaliśmy jako niewielka firma rodzinna i choć nie zatraciliśmy naszej tożsamości to mijające ćwierć wieku wytężonej pracy zmieniło nas w dynamiczne przedsiębiorstwo zatrudniające ponad 150 osób. Chomik już ponad 26 lat dba o zadowolenie klientów i ciągle rozwija się by sprostać oczekiwaniom coraz większej grupy kontrahentów.

  Rok 2019 stał pod znakiem rozbudowy i zmiany aranżacji wzorcowni. Rok 2020 przyniesie otwarcie nowej hali magazynowej, najnowocześniejszej generacji, która zwiększy nasz zasób przestrzeni magazynowej o kolejne 1700 miejsc paletowych.

  Budynek biurowy to nasze centrum operacyjne. Złożona z kilkudziesięciu osób załoga zajmuje się każdym aspektem funkcjonowania firmy. Szefowie działów precyzyjnie planują kolejne posunięcia, kupcy wyszukują najciekawsze towary i dbają o terminowość dostaw, handlowcy nawiązują kontakty z kontrahentami pozostając do dyspozycji na każdym etapie zawierania transakcji, dział marketingu troszczy się o formę prezentacji naszej oferty. Każdy daje z siebie wszystko, bo razem pracujemy na nasz wspólny sukces.

  Wzorcownia

  Wzorcownia to miejsce gdzie prezentujemy wszystkie dostępne w naszej ofercie artykuły. Rozbudowana w 2019 roku wzorcownia ma obecnie powierzchnię ponad 3200 m2. Trzypoziomowa powierzchnia wystawiennicza pozwala na atrakcyjną ekspozycję ponad 10 000 oferowanych przez nas produktów.Ciekawe rozwiązania architektoniczne i duże możliwości aranżacji przestrzeni pozwalają nam pokazać nie tylko wielkość dostępnych towarów lecz również szerokie możliwości ich wykorzystania. Z pewnością każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Na parterze prezentujemy głównie narzędzia ogrodowe, meble i akcesoria przeznaczone do organizacji przydomowej przestrzeni. Na pierwszym piętrze przeważają artykuły gospodarstwa domowego. Drugie piętro wzorcowni zarezerwowane jest dla ozdób i artykułów dekoracyjnych.

  W osobnej przestrzeni prezentujemy szeroką gamę akcesoriów do przetwórstwa.
  Showroom to prawdziwa skarbnica inspiracji i pomysłów. To także miejsce spotkań, dyskusji i wymiany koncepcji z naszymi handlowcami, którzy z przyjemnością oprowadzą po jego zakamarkach i z pasją opowiedzą o naszych produktach.

  Magazyny
  Magazyny to serce firmy handlowej. Oferowane przez nas produkty składowane są w nowoczesnych halach magazynowych o łącznej powierzchni ponad 10 000 m2 które gwarantują bezpieczne przechowywanie towarów w środowisku o odpowiedniej temperaturze i wilgotności. Nasz najnowszy magazyn wysokiego składowania o wysokości ponad 12 m, na 6 000 m2 powierzchni mieści ponad 7500 miejsc paletowych. Dzięki doskonałej współpracy z odbiorcami, świetnej organizacji pracy naszych magazynierów i profesjonalnemu działowi logistyki nasze produkty docierają zawsze na czas.

   

  close
  Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial