Baseny i akcesoria plażowe

menu ↑

Wakacje 2024 tuż, tuż! Z racji tego przygotowaliśmy najnowszą ofertę akcesoriów basenowych oraz plażowych! Znajdziesz w niej wszystko, co sprawi, że wyjazd nad morze, gorące źródła czy nad jezioro będzie jeszcze przyjemniejszy.

Zapewniamy szeroki wybór profesjonalnych akcesoriów do basenu, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Oferta posiada rozbudowany wachlarz basenów: dmuchanych i stelażowych, dmuchanych placów zabaw, pontoników dla dzieci, pływaków, kół plażowych, materacy oraz chemii basenowej. Oprócz tego oferujemy materace z pompką, które można wykorzystać jako miejsce do spania albo do wypoczynku na wodzie.

W naszym asortymencie posiadamy również wszystkie produkty, dzięki którym skutecznie zadbasz o wodę w basenie ogrodowym, bądź w basenie dla dzieci.

Dla wielbicieli sportu, a w szczególności siatkówki wodnej, przygotowaliśmy zestawy do siatkówki oraz szeroką gamę piłek dmuchanych. Można przebierać we wzorach i kolorach.

Ponadto w naszej ofercie znajdziesz akcesoria ochronne przed warunkami atmosferycznymi. Czy to słońce, czy deszcz z naszym namiotem lub parasolem plażowym nic nie zdoła popsuć letniego odpoczynku.

Prowadzisz firmę lub sklep? Wypełnij formularz kontaktowy, a skontaktujemy się z Tobą.

Jesteś klientem detalicznym? Zrób zakupy w naszym sklepie internetowym

Lub w naszym Chomik Gdów Centrum Dom i Ogród w Gdowie