fbpx
  • Godziny otwarcia

    PON-PT: 8:00 - 18:00

    30.05 - Boże Ciało: Nieczynne

    SOBOTA: 8:00 - 14:00

Katalog figury do szopek 2023/2024

menu ↑

Niektórzy zaczynają powoli odliczanie do świąt Bożego Narodzenia. My dołączamy się do wszystkich, którzy nie mogą się doczekać tych wyjątkowych świąt! Z tej okazji przychodzimy ze wspaniałą informacją! Figury do szopek możesz już od dzisiaj wygodnie przeglądać w naszym najświeższym katalogu.

Rokrocznie wzbudzają one ogromne zainteresowanie wśród naszych klientów. Chyba nikt z nas nie wyobraża sobie szopki betlejemskiej bez odpowiedniego wystroju, obecności Maryi Matki, Józefa, malusieńskiego Jezusa i Trzech Króli. Wszystkie figury sakralne możecie Państwo wybrać, oglądnąć i zakupić przyjeżdżając do naszego centrum Dom i Ogród w Gdowie.

Na żywo można poczuć i doświadczyć jeszcze bardziej, jakie wspaniałości przygotowaliśmy dla Państwa na nadchodzące święta Bożego Narodzenia. Figury wykonane są z trwałych materiałów, idealnie nadające się do ogrodu, do szopki bożonarodzeniowej, domu lub do kościoła.

Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z najnowszym katalogiem figur bożonarodzeniowych o szopek i nie tylko! Jeśli jesteś zainteresowany figurami sakralnymi, wypełnij formularz poniżej, a nasz pracownik skontaktuje się z Tobą.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wypełnij formularz kontaktowy, a skontaktujemy się z Tobą.

Wszystkie figury kupisz w naszym sklepie internetowym

Lub w naszym CENTRUM w Gdowie ul. Cegielniana 875