fbpx
  • Godziny otwarcia

    PON-PT: 8:00 - 18:00

    SOBOTA: 8:00 - 14:00

Jesteśmy z Wami już 29 lat – relacja z uroczystości obchodów 29-lecia firmy Chomik.

Firma Chomik działa na rynku już 29 lat. Tradycyjnie 3 sierpnia obchodzona jest rocznica powstania przedsiębiorstwa.

Jak co roku świętowanie rozpoczęliśmy od porannej Mszy Świętej w kościele NMP w Gdowie. Następnie podczas wspólnego spotkania wszystkich pracowników i zarządu, prezes pan Marek Świeży podsumował ostatni rok działań firmy, który był bardzo pracowity i wyjątkowy, bowiem w marcu tego roku została zakończona budowa kolejnej hali sprzedażowej – Centrum Dom i Ogród. Budowę obiektu, którego otwarcie odbyło się 21 kwietnia 2022 r. rozpoczęliśmy  1 marca ubiegłego roku , a zakończyliśmy 1 marca tego roku. Wobec tego, w ciągu 12 miesięcy  powstała również, kolejna hala, tym razem o powierzchni 800 m2. Dzięki tej inwestycji powierzchnia magazynowa wzrosła do 8400 m2 i będzie mogła pomieścić  ponad 13 tysięcy miejsc paletowych.

Nie obyło się także bez urodzinowego szampana oraz tortu. Spotkanie firmowe uwieńczyliśmy wspólnym zdjęciem wszystkich pracowników firmy.

Do działania determinują nas spektakularne efekty ciężkiej pracy, a przede wszystkim Wy – drodzy Pracownicy, Kontrahenci i Klienci. W obliczu tak wspaniałego, rocznicowego czasu chcemy wyrazić Wam wdzięczność za  inspirację do działania i owocną współpracę.

Tak świętowaliśmy naszą 29 rocznicę firmy:

29 lat to dużo czasu. Cieszymy się, że nasza firma dobrze go wykorzystała. Jesteśmy jednym z liderów branży Dom & Ogród. Produkty swoich marek m.in. GardenLine i Piwniczka Chomika, produkujemy i sprowadzamy z całego świata, i handlujemy nimi w Polsce i na rynkach międzynarodowych.

W bieżącym roku Chomik może się poszczycić wieloma nowymi sukcesami. Została zakończona budowa kolejnej hali Centrum Dom i Ogród w Gdowie, poszerzany jest zakres działalności firmy, tworzone nowe własne marki, a asortyment przekroczył 10 tys. produktów. Chomik po raz kolejny został wyróżniony Diamentem Forbesa 2022. Mamy wiele powodów, aby z radością świętować kolejną rocznicę powstania firmy.

Zobacz film przygotowany z okazji 29. urodzin Chomika: