fbpx
  • Godziny otwarcia

    PON-PT: 8:00 - 18:00

    SOBOTA: 8:00 - 14:00

XXIX Międzynarodowa Wystawa ZIELEŃ TO ŻYCIE & FLOWER EXPO POLSKA 2022 – Relacja dzień po dniu

BUDOWA STOISKA 31.08.2022

Tak budowaliśmy nasze stoisko, aby jak najlepiej zaprezentować Państwu naszą ofertę: akcesoria ogrodnicze i pszczelarskie, artykuły do przetwórstwa i ozdoby świąteczne.

DZIEŃ PIERWSZY 01.09.2022

W dniu dzisiejszym tj. 01.09.2022 wystartowała XXXIX Międzynarodowa Wystawa ZIELEŃ TO ŻYCIE & FLOWER EXPO POLSKA w Warszawie. Wystawa potrwa aż do soboty 3.09. Podczas trzech dni targowych będziemy prezentować nasz asortyment spotykając się z państwem na żywo. W tym roku czekamy na państwa przy stanowisku numer 126.

Na naszym stoisku prezentujemy szeroki asortyment produktów bożonarodzeniowych i artykułów do ogrodu. Oprócz tego na stoisku możecie spotkać produkty z kategorii przetwórstwo oraz nowości, które z pewnością przypadną do gustu wszystkim pszczelarzom!

Wśród ozdób bożonarodzeniowych można zobaczyć szeroką gamę figurek ceramicznych, kultowych skrzatów, lampionów LED oraz najnowsze kolekcje bombek, łańcuchów i dekoracji świątecznych.

W części ogrodowej warto zwrócić uwagę na tyczki, mini tunele, lampki solarne, łopaty i wiele więcej, a to wszystko od naszej marki wiodącej GardenLine.

Kategoria przetwórstwo charakteryzuje się duży wyborem słoi szklanych w różnych pojemnościach, szczególnie słoje wielofunkcyjne, ponadto rozdrabniarki, wyciskarki, balony na wino, a także pojemniki fermentacyjne.

Nowościami są produkty pszczelarskie, które stanowią nie lada gratkę dla każdego pasiecznika. Odstojniki do miodu, bluzy i kapelusze pszczelarskie. Bestsellerowym produktem jest pojemnik na ramki wielkopolskie!

Zapraszamy na tegoroczne Targi Zieleń to życie 2022! Możecie Państwo nas spotkać jeszcze przez dwa kolejne dni, tymczasem zobaczcie naszą fotorelację z pierwszego dnia:

DZIEŃ DRUGI 02.09.2022

Drugi dzień targów Zieleń to Życie & Flower Expo Polska – Wystawa trwa w najlepsze, podczas, których jesteśmy jednym z wystawców.

Kolejny dzień obfituje w owocne rozmowy z klientami i wszystkimi zaciekawionymi naszą ofertą.

𝐃𝐮𝐳̇𝐲𝐦 𝐳𝐚𝐢𝐧𝐭𝐞𝐫𝐞𝐬𝐨𝐰𝐚𝐧𝐢𝐞𝐦 𝐜𝐢𝐞𝐬𝐳𝐚̨ 𝐬𝐢𝐞̨ 𝐩𝐫𝐨𝐝𝐮𝐤𝐭𝐲 𝐛𝐨𝐳̇𝐨𝐧𝐚𝐫𝐨𝐝𝐳𝐞𝐧𝐢𝐨𝐰𝐞. Nasi pracownicy z uśmiechem na twarzy podchodzą do każdego klienta indywidualnie prezentując nasz asortyment. Jesteśmy przekonani, że wszystkie elementy składają się na duży entuzjazm, jaki wykazują państwo w stronę naszej firmy i produktów.

Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z drugiego dnia targowego:

DZIEŃ TRZECI 3.09.2022

Tegoroczna XXIX Międzynarodowa Wystawa ZIELEŃ TO ŻYCIE & FLOWER EXPO POLSKA 2022 w Warszawie dobiegła końca. Serdecznie dziękujemy naszym Klientom, Przyjaciołom i Znajomym z branży oraz wszystkim miłym Gościom, z którymi spotkaliśmy się podczas Targów Zieleń to Życie 2022.

Na naszym stoisku zaprezentowaliśmy bogatą ofertę artykułów ogrodowych, przetwórczych oraz nasze nowości z oferty pszczelarskiej. Dużym zainteresowaniem cieszyły się produkty bożonarodzeniowe. Te wyjątkowe dni, podczas których przedstawiliśmy nasz asortyment wzbudził duże zainteresowanie wśród osób odwiedzających stoisko, ale także wśród innych dostawców.

Nasi pracownicy dołożyli wszelkich starań, aby porozmawiać z każdym z klientów, wypytać o ich preferencje, zainteresowania, by na późniejszym etapie rozmów wszystko było dopasowane pod klienta indywidualnie.

Wierzymy, że spełniliśmy Państwa oczekiwania jak najlepiej, tymczasem zapraszamy do oglądnięcia filmowej relacji z trzech dni targowych: