Specjalista ds. Marketingu

Zakres obowiązków:
  • wykonywanie zdjęć produktów,
  • obróbka grafiki,
  • przygotowanie ofert,
  • opracowywanie materiałów reklamowych oraz przygotowywanie akcji promocyjnych,
  • redakcja materiałów marketingowych (współpraca z autorami tekstów)

Wymagania:

  • wykształcenie średnie, mile widziane wyższe
  • kreatywność,
  • umiejętności prezentacyjne, łatwość nawiązywania kontaktów,
  • doświadczenie,
  • znajomość obsługi programów do obróbki grafiki (Corel, Photoshop, Adobe Illustrator),
  • znajomość pakietu MS Office,

Dodatkowo mile widziane:

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • możliwość realizacji swoich pomysłów

Firma jest liderem w swojej branży, a jej dynamiczny wzrost daje możliwość stabilnego zatrudnienia i rozwoju zawodowego.

Podania i CV prosimy wysyłać e-mailem na adres joannas@chomik.pl lub kadry@chomik.pl

CHOMIK sp.j.
ul. Cegielniana 875
32-420 Gdów
www.chomik.pl

W dokumentach prosimy umieścić klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji (zgodnie
z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz. 883).

CHOMIK s.j. ul. Cegielniana 875 , 32-420 Gdów , biuro.gdow@chomik.pl