fbpx
  • Godziny otwarcia

    Poniedziałek - Piątek - 8:00 - 18:00

    Sobota - 8:00 - 14:00

Targi Ogrodnictwa w Chomiku. Zatowarowanie na sezon 2024

Otwieramy ZIELONY SEZON! Sianie warzyw, sadzenie, grabienie liści, a także pielęgnacja roślin, aranżowanie przestrzeni lub relaks na łonie natury? To tylko niektóre z prac i form spędzania czasu na świeżym powietrzu, które nadejdą już niebawem!

Co zrobić, żeby właściwie przygotować się do sezonu? Wystarczy pójść na WIRTUALNY spacer po wzorcowni Targów Ogrodnictwa 2024 w firmie Chomik Gdów!

Oczekując na wiosnę nie zaśpij i bądź na bieżąco NOWOŚCIAMI! W tym roku wzbogaciliśmy naszą ofertę m.in. o aluminiowe meble ogrodowe, z kolei wśród mebli rattanowych znajdziesz nowe piękne wzory. Ponadto w naszym asortymencie znajdziesz parasole gazowe, parasole LED i huśtawki PREMIUM, które co roku cieszą się ogromną popularnością.

Dlaczego nasza oferta jest co roku tak samo wyjątkowa? Projektując nową kolekcję na każdy sezon, bierzemy pod uwagę wybory i sugestie naszych Klientów. Kiedy więc sięgasz po produkty z naszej oferty, możesz mieć pewność, że znalazły się tam dzięki zmieniającym się trendom jako odpowiedź na potrzeby naszego klienta – czyli właśnie Twoje!

Co jeszcze możesz znaleźć na Targach Ogrodnictwa 2024?  Odwiedziny w firmie Chomik Gdów do idealna okazja do zatowarowania się na 2024 rok. W naszym ogrodniczym asortymencie znajdziesz również: tyczki, podpory, akcesoria do sadzenia i nawadniania, tunele ogrodowe, narzędzia i wózki ogrodowe, pułapki i odstraszacze, osłonki na doniczki, lampy i ozdoby ogrodowe, meble i architekturę ogrodową, huśtawki, akcesoria piknikowe i turystyczne.


Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Wypełnij formularz kontaktowy, a skontaktujemy się z Tobą.

Zobacz jak dojechać:


Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Treść klauzuli informacyjnej dostępna jest tutaj

Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych

Treść klauzuli informacyjnej dostępna jest tutaj