fbpx
  • Godziny otwarcia

    PON-PT: 8:00 - 18:00

    SOBOTA: 8:00 - 14:00

TARGI GARDENIA 2021 – Relacja dzień po dniu

MIĘDZYNARODOWE TARGI OGRODNICTWA I ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU – GARDENIA 2021 relacja dzień po dniu z tegorocznej, listopadowej edycji Targów Gardenia

Dzień pierwszy 04.11.2021

To właśnie dzisiaj rozpoczęła się XV już edycja Targów Gardenia 2021. Mamy zaszczyt, również w tym roku prezentować nasze produkty, spotykając się z Wami na żywo!

Poznańskie targi potrwają aż do soboty, jesteśmy do Waszej dyspozycji w pawilonie 3 na stoisku numer 101.

Zainteresowanie naszym asortymentem jest bardzo duże! Przede wszystkim prezentujemy szeroką gamę artykułów do uprawy i pielęgnacji roślin marki Garden Line, zestawy do nawadniania, narzędzia, elementy architektury ogrodowej oraz meble ogrodowe. Ponadto w ofercie znajdziecie bogaty wybór ozdób świątecznych, designerskie toaletki, a także produkty z zakresu przetwórstwa.

Zapraszamy na tegoroczne Targi GARDENIA! Możecie Państwo nas spotkać jeszcze przez dwa kolejne dni!

Dzień drugi 05.11.2021

Dzisiaj drugi dzień Targów Gardenia. Już od samego rana nasza ekipa przygotowywała się do ponownego spotkania z Wami. Uśmiechy na twarzach, pozytywne nastawienie, profesjonalne podejście do każdego klienta indywidualnie to podstawa! 😊
Wszystkie te czynniki mają przełożenie na duże zainteresowanie naszymi produktami. Zobaczcie sami!

Dzień trzeci 06.11.2021
Tegoroczne targi Gardenia 2021 nieubłagalnie dobiegły końca!
Serdecznie dziękujemy naszym Klientom, Przyjaciołom i Znajomym z branży oraz wszystkim miłym Gościom, z którymi spotkaliśmy się podczas targów Gardenia 2021. Tegoroczna edycja zaowocowała nawiązaniem nowych znajomości i kontaktów biznesowych, wzbogaciła nas o nowe inspiracje, a uczestnictwo w tym wydarzeniu sprawiło naszej ekipie niezwykłą satysfakcją i dało nam duży zastrzyk pozytywnej energii.

XV edycja poznańskich targów Gardenia tradycyjnie rozpoczęła sezon ogrodowy w Polsce. W tym roku Chomik znalazł się w gronie ponad 200 wystawców z Polski i zagranicy. 3 dni targowe obfitowały w owocne dyskusje, spotkania z ekspertami z branży, lecz przede wszystkim pozwoliły nam na prezentację obecnym i potencjalnym Klientom, naszej bogatej oferty. Nasi handlowcy dokładali wszelkich starań, aby porozmawiać z wszystkimi zainteresowanymi, zapytać o Wasze preferencje i oczekiwania.

Dziękujemy Wam za to niezwykłe spotkanie i zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji!