fbpx
  • Godziny otwarcia

    PON-PT: 8:00 - 18:00

    SOBOTA: 8:00 - 14:00

Spotkaj się z nami na Targach MEBLE POLSKA 2023 – największym biznesowym spotkaniu branży meblarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej

Gorąco zapraszamy wszystkich naszych klientów, kontrahentów, dostawców i znajomych z branży na Targi Meble Polska 2023. Impreza targowa rozpocznie się w halach Międzynarodowych Targów Poznańskich we wtorek 21 lutego i potrwa do piątku 24 luteg!.

Niezmiernie miło nam poinformować i jednocześnie zaprosić Was na tegoroczne Targi Meble Polska 2023, na których znajdziecie nasze stoisko. To doskonała okazja podczas której poznacie naszą bogatą ofertą meblową i spotkacie się z naszymi handlowcami. W tym roku swój asortyment będziemy prezentować na stoisku 31C w Pawilonie 5.

Na tegorocznych targach Meble Polska 2023 zaprezentujemy:

  • Bogatą ofertę designerskich mebli ogrodowych: zestawy ekskluzywnych mebli wykonanych z technorattanu, krzesła i stoliki z wysokiej jakości tworzyw sztucznych.
  • Stylowe toaletki vintage, retro, skandynawskie, toaletki opatrzone lampkami LED w stylu Hollywood, artykuły do dekoracji domu, regały i komody i wiele innych artykułów z kategorii Home Decor.
  • Nasze ogrodowe hity, a wśród nich parasole i altany ogrodowe.

Do zobaczenia!