fbpx
 • Katalog Ogród 2021 – Zobacz najnowsze trendy


  Premiera katalogu Ogród 2021Nowy Katalog Ogród 2021

  Z wielką przyjemnością prezentujemy Katalog Ogród 2021 z najnowszą kolekcją artykułów ogrodowych Chomika. Sianie warzyw i sadzenie drzewek, grabienie liści, pielęgnacja roślin, doglądanie plonów, porządkowanie terenu, aranżowanie przestrzeni i relaks na łonie natury jeszcze nigdy nie były tak przyjemne.

              Dlatego w rozpoczynającym się sezonie postawiliśmy na wzbogacenie dotychczasowej oferty.  W katalogu znajdziemy jeszcze więcej szklarni i tuneli oraz innych akcesoriów do uprawy roślin, które poprzednio cieszyły się ogromną popularnością. Wprowadziliśmy jeszcze więcej narzędzi w jakości standard i premium, dostosowanych do potrzeb zarówno amatorów, jak i fachowców. Gama mebli ogrodowych została uzupełniona o wygodne leżaki i oryginalne altany, a wielbicieli roślin pnących zachęcamy do obejrzenia nowych pergoli. Poza tym tradycyjnie znajdziecie w katalogu: tyczki i podpory ogrodowe, akcesoria do sadzenia i nawadniania, narzędzia i wózki ogrodowe, pułapki i odstraszacze, lampy, parasole i pergole, meble ogrodowe w zróżnicowanej kolorystyce i wzorach oraz produkty związane z organizacją pikniku i turystyką.

              W tym roku w Chomiku czeka też na Was więcej stylowych dekoracji ogrodowych w formie figurek ptaków i innych zwierząt. Projektując nowe kolekcje, zawsze bierzemy pod uwagę wybory i sugestie naszych Klientów. Ten katalog to nasz wspólny album obrazujący trendy i potrzeby miłośników zieleni. Zapraszamy do oglądania!

   

  KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ KATALOG

  Zainteresowany naszą ofertą? Kliknij “Zapytaj o cennik” a my prześlemy go do Ciebie na Twój adres e-mail!

  Zapytaj o cennik

   

  close
  Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial