fbpx
  • Godziny otwarcia

    PON-PT: 8:00 - 18:00

    SOBOTA: 8:00 - 14:00

Otwarcie kompleksu wypoczynkowego Raba Resort

Na rekreacyjnym terenie Zarabia w Gdowie otworzyliśmy kompleks ekskluzywnych domków Raba Resort. Dzięki tej inwestycji baza noclegowa Gminy Gdów i Powiatu Wielickiego zwiększyła się o 96 miejsc. Region zyskał także nowe atrakcyjne miejsce do wypoczynku, organizacji konferencji i zjazdów, a także kawiarnię Rabatka, uruchomioną w ośrodku.

W dniu 9 grudnia Raba Resort został uroczyście otwarty i poświęcony. W uroczystości wzięli udział m.in. prezes zarządu firmy Chomik Marek Świeży wraz z zespołem kierowników i pracownikami zaangażowanymi w budowę ośrodka. Gościliśmy także Wójta Gminy Gdów Zbigniewa Wojasa, Księdza Grzegorza Piątka i zastępcę dyrektora Departamentu Funduszy Europejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego Romana Wcisło. Poświecenia dokonał ksiądz Bogusław Seweryn, proboszcz Parafii Narodzenia NMP w Gdowie. Całą uroczystość poprowadził Piotr Świeży.

Nowo otwarty kompleks, składający się z 12 ekskluzywnych domków i kawiarni, będzie służył rekreacji, wypoczynkowi i spotkaniom. Mamy nadzieję, że osoby, które będą stąd odjeżdżać, będą mile wspominać pobyt w Gdowie.

Ośrodek posiada zaplecze do rekreacji i kawiarnię, która może służyć także jako miejsce organizacji przyjęć lub sala konferencyjna. To zupełnie nowe, atrakcyjne miejsce na turystycznej mapie Gdowa i jego okolic. Domki są nowocześnie wyposażone, aby zapewnić komfort i doskonały wypoczynek miłośnikom nart czy górskich wycieczek, a także tym, którzy przyjeżdżają zwiedzić Kraków i Kopalnię Soli w Wieliczce.

To również miejsce na odpoczynek z dala od zgiełku miasta. Ośrodek był projektowany także jako idealne miejsce do organizacji konferencji i spotkań firmowych. Dodatkową jego zaletą jest położenie w otoczeniu parku i infrastruktury do aktywnego wypoczynku, bowiem w pobliżu znajduje się kort tenisowy, boisko do siatkówki, skatepark i place zabaw.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z uroczystości otwarcia:

Oraz galerii zdjęciowej: