fbpx
  • Godziny otwarcia

    Poniedziałek - Piątek - 8:00 - 18:00

    Sobota - 8:00 - 14:00

Nie ważne jak spędzisz WAKACJE

Ważne z Kim

#OdpoczywamyRazem


Figurki bożonarodzeniowe kolekcja 2021

 

Zbliżają się wakacje, a większość z nas ma spory problem, aby je zaplanować. Oczywiście, przyczyną jest COVID. Nawet eksperci nie są pewni, jak będzie wyglądać sytuacja epidemiczna w wakacje. Czy będziemy mogli wyjechać ma zagraniczny urlop? Czy hotele i ośrodki wypoczynkowe w kraju będą czynne? Czy otworzy się gastronomia? Jak bardzo wzrosną ceny noclegów i wyżywienia? Czy będzie nas stać na takie wakacje, o jakich marzymy? Na te pytania nikt z nas nie zna dziś odpowiedzi.

 

 

Jedno jest pewne

Tej rzeczywistości nie jesteś w stanie sam zmienić. Jedyne co możesz zrobić, to zmienić swoje nastawienie. Zamiast narzekać, włącz pozytywne myślenie i poszukaj rozwiązań, które sprawią, że nawet wakacje w domu staną się wspaniałą przygodą i pozostawią wiele cudownych wspomnień. Stwórz warunki do aktywnego wypoczynku, radosnych spotkań z najbliższymi, relaksu w komfortowych warunkach. Te wakacje nie muszą być nudne!

Tu podaj tekst alternatywny


Naszą misją jest pomóc ci w stworzeniu kurortu w twoim własnym ogrodzie. Kąpiel w basenie, wesoła zabawa na trampolinie, spotkania towarzyskie w wygodnych zestawach mebli ogrodowych, czytanie książki na ogrodowej huśtawce czy drzemka na hamaku. Tym wszystkim możesz się cieszyć w otoczeniu twojego domu, jeśli tylko z pomysłem zaaranżujesz przestrzeń twojego ogrodu. Pomogą ci w tym produkty GardenLine.

STWÓRZ SWÓJ OGRÓD MARZEŃ RAZEM Z NAMI!

PRZEJDŹ DO SKLEPU