fbpx
  • Godziny otwarcia

    PON-PT: 8:00 - 18:00

    SOBOTA: 8:00 - 14:00

Chomik w Biznes Lidze solidarny z Ukrainą

Chomik rozwija się na wielu polach i w wielu branżach! Jeśli chodzi o hobby i czas wolny – tutaj nasi chomikowi reprezentanci także odnoszą masę sukcesów!

Taka sytuacja miała miejsce z końcówką lutego, kiedy to nastąpił przełom w rozgrywkach! Chomika strzela „setkę”!

Setka” przekroczona!

Tempa nie zwalnia Chomik Gdów. Faworyzowani „Czerwoni” z kwitkiem odprawili kolejnego przeciwnika, strzelając przy tym aż 16 goli. Tym samym doświadczony team przekroczył granicę 100 strzelonych bramek, a do tego wyczynu potrzebował zaledwie 13 spotkań! Spora w tym zasługa Grzegorza Tabaka, który w środowy wieczór pokonał golkipera rywali pięciokrotnie. Dobry występ zaliczyli również Szymon Marciniak (dwa trafienia i cztery asysty) i Paweł Piwowarczyk (dwa gole i trzy kluczowe podania). Dla pokonanych honorowo trafili Łukasz Bochenek i Arkadiusz Fornal. Nie odmieniło to jednak losów zmagań i HedgeServ na premierowe punkty zmuszony jest poczekać jeszcze przynajmniej tydzień.”

Źródło: http://biznesliga.pl/aktualnosci/setka-chomika

Marcowe spotkanie drużyny Chomika skłania jednak do głębokiej refleksji. Tuż przed meczem Chomika oraz zaprzyjaźnionej drużyny Trener Joanna wszyscy reprezentanci wyrazili solidarność z mieszkańcami Ukrainy, która od kilku dni zmaga się z niewyobrażalnym okrucieństwem.

Solidarni z Ukrainą!

Zapraszamy również do obejrzenia ostatniego meczu, który zakończył się remisem 2:2, co nie przełożyło się na utratę zajmowanego od dłuższego czasu przez Chomika – pierwszego miejsca.

Źródło: https://www.youtube.com/channel/UC4LZcjfbJOeFFwbdMk6BNQg