fbpx
  • Godziny otwarcia

    PON-PT: 8:00 - 18:00

    SOBOTA: 8:00 - 14:00

Chomik Gdów mistrzem w rozgrywkach III Ligii B w Biznes Lidze!

Czy poznamy dziś mistrza III Ligi B? Aby tak się stało Chomik Gdów nie może przegrać w hicie kolejki z Pitbull Shisha Bar. Jest to prawdopodobny wariant, bowiem „Czerwoni” w tym sezonie jeszcze nie zaznali smaku porażki. Co więcej, imponują w ofensywie, czego efektem jest 120 strzelonych goli. Pitbull Shisha Bar zaś legitymuję się serią aż ośmiu kolejnych triumfów. Nie podejmujemy się wskazania faworyta, spodziewając się emocjonującego widowiska!

Źródło: biznesliga.pl

Chomik Gdów podołał wyzwaniu i został mistrzem III Ligi B! „Czerwoni” w hicie kolejki byli bezapelacyjnie lepsi od konkurenta – Pitbull Bar (5:0)!

Chomik tym samym zapewnił sobie mistrzostwo III Ligii B w Biznes Lidze! Serdecznie gratulujemy zawodnikom Chomik Gdów, ale również Pitbull Shisha Bar, którzy zajęli 2 miejsce oraz TrenerJoanna Team!

Na kolejkę przed końcem poznaliśmy skład całego podium! – możemy przeczytać na Facebook’u Biznes Ligii.

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=P4aBuDl62Cs

Z rozgrywkach III Ligi B nasza drużyna nie dała szans swoim rywalom.

Już na kolejkę przed ostatnim meczem sezonu nasza drużyna została mistrzem ligi.

W siedemnastu rozegranych meczach triumfowaliśmy aż szesnaście razy,  tylko raz remisując i nie przegrywając żadnego spotkania.

Świetna i zgrana linia defensywna wraz z bramkarzem zapewniła naszej drużynie najmniejszą ilość straconych bramek w sezonie. Jednak nie tylko w formacjach obronnych osiągnęliśmy świetnie wyniki. Nasi napastnicy wraz z wspierającymi ich pomocnikami zapewnili naszej drużynie największą ilość strzelonych bramek w całej lidze.

Warto wspomnieć także o indywidualnym wyróżnieniu Grzegorza Tabaka – pracownika Chomik Gdów!

Grzegorz otrzymał tytuł 𝗠𝗩𝗣 𝗧𝗬𝗚𝗢𝗗𝗡𝗜𝗔 strzelając 4 bramki w hicie III Ligi B co ewidentnie było przypieczętowaniem mistrzostwa!