fbpx
  • Godziny otwarcia

    PON-PT: 8:00 - 18:00

    SOBOTA: 8:00 - 14:00

Baseny i akcesoria plażowe – Oferta na 2024 rok

menu ↑

Ofertę kierujemy w szczególności do sieci handlowych, hurtowni i sklepów, które chcą zaopatrzyć się w w produkty najwyższej jakości.

Zapewniamy szeroki wybór profesjonalnych akcesoriów do basenu, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Oferta posiada rozbudowany wachlarz basenów: dmuchanych i stelażowych, dmuchanych placów zabaw, pontoników dla dzieci, pływaków, kół plażowych, materacy oraz chemii basenowej. Oprócz tego oferujemy materace z pompką, które można wykorzystać jako miejsce do spania albo do wypoczynku na wodzie.

W naszym asortymencie posiadamy również wszystkie produkty, dzięki którym skutecznie zadbasz o wodę w basenie ogrodowym, bądź w basenie dla dzieci.

Dla wielbicieli sportu, a w szczególności siatkówki wodnej, przygotowaliśmy zestawy do siatkówki oraz szeroką gamę piłek dmuchanych. Można przebierać we wzorach i kolorach.

Ponadto w naszej ofercie znajdziesz akcesoria ochronne przed warunkami atmosferycznymi. Czy to słońce, czy deszcz z naszym namiotem lub parasolem plażowym nic nie zdoła popsuć letniego odpoczynku.


Możesz także złożyć zamówienie na naszej platformie B2B. Więcej informacji uzyskasz u naszych handlowców po przesłaniu formularza kontaktowego.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wypełnij formularz kontaktowy, a skontaktujemy się z Tobą.

Zobacz naszą pełną ofertę!

Jesteś klientem detalicznym? Zrób zakupy w naszym sklepie internetowym!

Zobacz galerię z naszymi produktami: