fbpx
  • Godziny otwarcia

    Pon-Pt- 8:00-18:00

    Sobota - 8:00-14:00

Chomik od 30 lat dba o zadowolenie klientów i nieustannie rozwija się, by sprostać oczekiwaniom coraz większej grupy kontrahentów, a także dynamicznie rosnącym wymogom rynku.

Nasze przedsiębiorstwo dysponuje własnymi nowoczesnymi halami magazynowymi wysokiego składowania o powierzchni 8500 m2 mogącymi pomieścić ponad 12 000 miejsc paletowych oraz obszernymi wzorcowniami produktowymi, które są rozłożone na powierzchni 4000 m2. Kontrahenci mogą w nich znaleźć szeroki wybór produktów w kategoriach: akcesoria i meble ogrodowe, przetwórstwo, pszczelarstwo, artykuły gospodarstwa domowego, meble czy ozdoby sezonowe.

Jesteśmy dumni, że dzięki doskonałej współpracy z odbiorcami, świetnej organizacji pracy naszych magazynierów i profesjonalnemu działowi logistyki nasze produkty docierają zawsze na czas.

TARGI GARDENIA 2023– Relacja dzień po dniu

Źródło: chomik.pl

MIĘDZYNARODOWE TARGI OGRODNICTWA I ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU – GARDENIA 2023 relacja dzień po dniu z tegorocznej, listopadowej edycji Targów Gardenia 2023 Dzień pierwszy 23.11.2023 To właśnie dzisiaj rozpoczęła się już XVII edycja Targów Gardenia 2023 w Poznaniu. Mamy zaszczyt po raz kolejny prezentować nasze produkty, spotykając się z Wami na żywo. Poznańskie targi potrwają aż do...

Relacja z budowy naszego stoiska na tegorocznych targach ogrodniczych Targi Gardenia 2023

Źródło: chomik.pl

Zobaczcie jak budowaliśmy nasze stoisko na XVII Międzynarodowych Targach Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA w Poznaniu!Ekspozycja o powierzchni 200 metrów kwadratowych została zaprojektowana i zbudowana przez pracowników Chomika. Stoisko składało się z części prezentujących naszą bogatą ofertę, wśród nich znalazły się: akcesoria ogrodnicze, pszczelarstwo i przetwórstwo, meble ogrodowe, modne meble do domu, architektura ogrodowa oraz...

Co kupić na Mikołajki 2023? Sprawdź pomysły od Chomika!

Źródło: sklep.chomik.pl/dom-inspiracji

Do Mikołajek pozostało już tylko 23 dni! To radosne wyczekiwanie od niemalże XVIII wieku zakorzenione jest w naszej kulturze. Ten wyjątkowy dzień, obchodzony 6 grudnia, to nie tylko okazja do świętowania, ale także czas obdarowywania się prezentami. Jak wybrać ten właściwy podarunek? Podpowiadamy!

TwitterNajnowsze filmy na Youtube