fbpx
  • Godziny otwarcia

    PON-PT: 8:00 - 18:00

    SOBOTA: 8:00 - 14:00

Chomik od 30 lat dba o zadowolenie klientów i nieustannie rozwija się, by sprostać oczekiwaniom coraz większej grupy kontrahentów, a także dynamicznie rosnącym wymogom rynku.

Nasze przedsiębiorstwo dysponuje własnymi nowoczesnymi halami magazynowymi wysokiego składowania o powierzchni 8500 m2 mogącymi pomieścić ponad 12 000 miejsc paletowych oraz obszernymi wzorcowniami produktowymi, które są rozłożone na powierzchni 4000 m2. Kontrahenci mogą w nich znaleźć szeroki wybór produktów w kategoriach: akcesoria i meble ogrodowe, przetwórstwo, pszczelarstwo, artykuły gospodarstwa domowego, meble czy ozdoby sezonowe.

Jesteśmy dumni, że dzięki doskonałej współpracy z odbiorcami, świetnej organizacji pracy naszych magazynierów i profesjonalnemu działowi logistyki nasze produkty docierają zawsze na czas.

Nominacja Osobowość Roku 2023

Źródło: chomik.pl

Marek Świeży od 30 lat założyciel i prezes firmy Chomik Gdów, która funkcjonuje, w oparciu o  chrześcijańską etykę biznesu. Z tego powodu w 2019 powstała „Fundacja Chomik – Ku Dobremu”, która działa na rzecz dzieci z niepełnosprawnością, dorosłych i seniorów. Organizacja Pożytku Publicznego wspiera osoby zagrożone wykluczeniem społecznym z różnych powodów, takich jak choroba, trudne...

Firma Chomik Gdów laureatem Diamentu Forbes 2024

Źródło: chomik.pl

Diamenty Forbesa to jeden z najbardziej klarownych rankingów, który pozwala śledzić kierunki, w jakich rozwija się polska gospodarka. Wskazuje on na firmy rozwijające się najszybciej i najbardziej dynamicznie – co cieszy nas podwójnie, ponieważ kolejny raz możemy poszczycić się prestiżowym wyróżnieniem, jakim są właśnie Diamenty miesięcznika Forbes 2024. Chomik jest na rynku już od 30...

Meble wypoczynkowe w ogrodzie – czyli, co wybrać na majówkę?

Źródło: sklep.chomik.pl/dom-inspiracji

Majówka tuż, tuż, a więc pora przygotować się na długi weekend! Jeśli organizujesz grilla czy przyjęcie dla znajomych, a może planujesz ten czas spędzić w swoim ogrodzie lub na działce, ten artykuł jest dla Ciebie! Sprawdź, co wybrać na majówkę, aby wolne dni były jeszcze przyjemniejsze!

TwitterNajnowsze filmy na Youtube