fbpx
  • Godziny otwarcia

    Pn-Pt: 8:00 - 18:00

    Sob: 8:00 - 14:00

O nas

Historia firmy Chomik sięga już początku sierpnia 1993 roku. Początkowo firma zajmowała się sprzedażą hurtową słoi szklanych jednocześnie zatrudniając 7 osób. Wraz z biegiem czasu lokalna firma zaczęła przekształcać się w dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo.

Na rynku działamy już od 29 lat. Jesteśmy jednym z liderów branży Dom & Ogród. Produkty swoich marek m.in. GardenLine sprowadzamy z całego świata i handlujemy nimi w Polsce i na rynkach międzynarodowych.

Dzięki dotychczasowym inwestycjom przedsiębiorstwo dysponuje własną powierzchnią magazynową 7700 m2, na której mieści się ponad 12 000 tysięcy miejsc paletowych, a to nie koniec. W przyszłości planowane są kolejne budowy mocno zmodernizowanych hal.

W siedzibie firmy w Gdowie znajdują się wzorcownie produktowe, które mieszczą się na powierzchni 4000 m2. Kontrahenci mogą w nich znaleźć ponad 10 000 tysięcy produktów w kategoriach: sadzenie, nawadnianie, akcesoria i meble ogrodowe, przetwórstwo, artykuły gospodarstwa domowego, meble czy ozdoby sezonowe.

Aktualności

Targi Zatowarowania Ogród 2022

Źródło: chomik.pl

Otwieramy sezon na ZIELONO! Sianie warzyw i sadzenie drzewek, grabienie liści, pielęgnacja roślin, doglądanie plonów, porządkowanie terenu, aranżowanie przestrzeni i relaks na łonie natury jeszcze nigdy nie był taki przyjemny! Zapraszamy na Targi ogrodnicze 2022! Zapraszamy na WIRTUALNY spacer po wzorcowni Targów Ogrodniczych 2022 w firmie Chomik Gdów! Co nowego? Postawiliśmy na wzbogacenie dotychczasowej oferty o jeszcze...

Likier z kinderków (kinder czekolady)

Źródło: piwniczkachomika.pl

Likier z kinderków, czyli popularnej kinder czekolady to przebój internetu. My przygotowaliśmy wersję dla miłośników deserowej czekolady, czyli z mniejszą ilością cukru. Likier wyszedł wyśmienity, więc dzielimy się przepisem i gorąco polecamy. Składniki 450 ml mleka 3,2% 300 ml śmietanki 30% 3 kinder czekolady 40 g cukru 400 ml wódki Jak przygotować likier z kinderków…

Jak urządzić pokój dziecka – inspiracje i modne dodatki na rok 2022

Źródło: sklep.chomik.pl/dom-inspiracji

Pokój dziecka to miejsce szczególne, o które warto się zatroszczyć w procesie urządzania. Pokój ten na co dzień będzie pełnił rolę miejsca zarówno do nauki, odpoczynku, ale przede wszystkim zabawy. Warto zadbać, aby był przestronny, wygodny, a meble i akcesoria w nim zawarte bezpieczne i przyjazne dzieciom. Nie zapominajmy o łagodnej kolorystyce, która z pewnością przyciągnie niejedną pociechę.