fbpx
  • Godziny otwarcia

    Pon-PT: 8:00 - 18:00

    Sobota: 8:00 - 14:00

O nas

Chomik już od 29 lat dba o zadowolenie klientów i nieustannie rozwija się, by sprostać oczekiwaniom coraz większej grupie kontrahentów, a także dynamicznie rozwijającym się wymogom rynku.

W czerwcu 2020 oddaliśmy to użytkowania nowy obiekt, którego budowę rozpoczęliśmy 3 marca 2019 roku. Tak więc zaledwie w ciągu 12 miesięcy powstała hala o najnowocześniejszej generacji, o powierzchni 1700m2, która pomieści 1700 miejsc paletowych oraz budynek administracyjno- socjalny. Dzięki tej inwestycji powierzchnia magazynowa wzrosła do 7700m2 i będzie mogła pomieścić ponad 12 000 tysięcy miejsc paletowych. Jak wiadomo magazyn to serce każdej firmy handlowej. Jesteśmy dumni, że dzięki doskonałej współpracy z odbiorcami, świetnej organizacji pracy naszych magazynierów i profesjonalnemu działowi logistyki nasze produkty docierają zawsze na czas.

Aktualności

TARGI GARDENIA 2022 – Relacja dzień po dniu

Źródło: chomik.pl

MIĘDZYNARODOWE TARGI OGRODNICTWA I ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU – GARDENIA 2022 relacja dzień po dniu z tegorocznej, listopadowej edycji Targów Gardenia Tak budowaliśmy nasze stoisko na targach ogrodniczych Gardenia Dzień pierwszy 17.11.2022 To właśnie dzisiaj rozpoczęła się XVI już edycja Targów Gardenia 2022 w Poznaniu. Mamy zaszczyt, również w tym roku, po raz kolejny prezentować nasze produkty...

Pomysły na mikołajkowe prezenty – świąteczne upominki

Źródło: sklep.chomik.pl/dom-inspiracji

Radosne oczekiwanie na nieznane, ciepłe mleko i czekoladowe ciasteczka pozostawione na stoliku tuż obok łóżka. Kto z nas nie wyczekiwał w ten sposób Świętego Mikołaja? Minęło od tej pory sporo czasu, a niejeden z nas ciepło wspomina te wyjątkowe chwile, w które tak mocno wierzyliśmy jeszcze wczoraj. Czego ciekawi byliśmy bardziej? Faktu, czy Mikołaj naprawdę istnieje, czy może jaki prezent podarował nam w tym roku? Nie ulega wątpliwości, że obie te kwestie wpędzały w niemałe zastanowienie. Obecnie sytuacja ma się trochę inaczej, bowiem świat, w którym jesteśmy świadomie, że Mikołaj nie istnieje wydaje się nieco mniej kolorowy. Nie ma tego złego, ponieważ my sami dla naszych najbliższych stajemy się Świętymi Mikołajami.

TwitterNajnowsze filmy na Youtube