fbpx
  • Godziny otwarcia

    Pon-Pt- 8:00-18:00

    Sobota - 8:00-14:00

Targi Ogrodnictwa w Chomiku. Zatowarowanie na sezon 2023

Otwieramy sezon na ZIELONO! Sianie warzyw i sadzenie drzewek, grabienie liści, pielęgnacja roślin, doglądanie plonów, porządkowanie terenu, aranżowanie przestrzeni i relaks na łonie natury jeszcze nigdy nie było tak przyjemne!

Zapraszamy na WIRTUALNY spacer po wzorcowni Targów Ogrodnictwa 2023 w firmie Chomik Gdów!

Co znajdziesz nowego? W tym roku postawiliśmy na wzbogacenie dotychczasowej oferty o jeszcze więcej szklarni i tuneli oraz innych akcesoriów do uprawy roślin, które cieszyły się ogromną popularnością w poprzednim sezonie. W 2023 roku wprowadziliśmy jeszcze więcej narzędzi w jakości standard i premium, dostosowanych do potrzeb zarówno amatorów, jak i fachowców.

Systematycznie poszerzana gama mebli ogrodowych została uzupełniona o wygodne leżaki i oryginalne altany, a wielbicieli roślin pnących zachęcamy do obejrzenia nowych pergoli. W tym roku w Chomiku czeka też na Was więcej stylowych dekoracji ogrodowych w formie figurek ptaków i innych zwierząt.

Projektując nową kolekcję, zawsze bierzemy pod uwagę wybory i sugestie naszych Klientów.

Nadal się zastanawiasz? Targi Ogrodnictwa 2023 w firmie Chomik Gdów do idealna okazja do zatowarowania się na 2023 rok. W ogrodniczym asortymencie Chomika znajdziesz: tyczki, podpory, akcesoria do sadzenia i nawadniania, tunele ogrodowe, narzędzia i wózki ogrodowe, pułapki i odstraszacze, osłonki na doniczki, lampy i ozdoby ogrodowe, meble i architekturę ogrodową, huśtawki, akcesoria piknikowe i turystyczne.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Wypełnij formularz kontaktowy, a skontaktujemy się z Tobą.

Zobacz jak dojechać:

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Treść klauzuli informacyjnej dostępna jest tutaj

Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych

Treść klauzuli informacyjnej dostępna jest tutaj

Targi ogrodnictwa

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged.