fbpx
  • Godziny otwarcia

    PON-PT: 8:00 - 18:00

    SOBOTA: 8:00 - 14:00

Wielki Kiermasz Świąteczny

Chomik zaprasza na Wielki Kiermasz Świąteczny!

Zapraszamy do świata kolorów, kształtów, faktur i zapachów, które kojarzą się z tym, co kochamy najbardziej – magiczną atmosferą Bożego Narodzenia. Moda, indywidualny gust i styl to czynniki, które determinują nasze wybory, dlatego tworząc kolekcję ozdób świątecznych, wzięliśmy pod uwagę różnorodność upodobań, potrzeb i wymagań naszych Klientów.

W palecie naszych artykułów bożonarodzeniowych znajdą Państwo choinki i stroiki nawiązujące kolorytem i wzornictwem do tradycji, a także zgodne z najnowszymi trendami. Wśród ozdób nietłukących wyróżniają się serie różnobarwnych zawieszek i bombek oraz nasze nowości – białe dekoracje przypominające gałązki pokryte szronem. Urzekający nastrój stworzą kolorowe świece i lampiony – szklane, drewniane i ceramiczne. Kolekcja piernikowa, szklane figurki, filcowe skarpety i worki na prezenty, błyszczące łańcuchy, unikatowe girlandy oraz mięciutkie poduszki to oferta, którą stale poszerzamy o nowe produkty. Nowością w ofercie jest seria baśniowa – grające domki i ceramiczne figurki bajkowych postaci, ozdobione dzianinowymi czapeczkami i białymi połyskującymi drobinkami, o niepowtarzalnym uroku.

Każde Boże Narodzenie to czas nadziei i spełniania się marzeń. Dla nas tegoroczne Święta będą tym bardziej szczególne, że jubileuszowe. Firma Chomik ma już 25 lat i w związku z tym wiele powodów do dumy i satysfakcji. Nasza tegoroczna oferta także jest absolutnie wyjątkowa i jak co roku hurtownia Chomik zaprasza na przedświąteczne zakupy. Półki uginają się od ozdób z najnowszej oferty, a nasi pracownicy już czekają na Państwa zapytania i zamówienia. Do zobaczenia na Cegielnianej lub na sklep.chomik.pl!

Regulamin wejścia na hale hurtowni Chomik w Gdowie dostępny jest tutaj.


Chomik Gdów, ul. Cegielniana 875
pn-pt 8:00-17:00, sb 8:00-14:00
www.chomik.pl
sklep.chomik.pl