fbpx
 • Godziny otwarcia

  PON-PT: 8:00 - 18:00

  SOBOTA: 8:00 - 14:00

WAŻNE! Regulamin wejścia na halę sprzedażową

REGULAMIN KLIENTA DETALICZNEGO

Niniejszy Regulamin określa zasady wstępu do obiektów hurtowni Chomik Gdów, ul. Cegielniana 875, 32-420 Gdów i obowiązuje od 20.11.2020 do odwołania. Wejście na hale hurtowni Chomik jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.

 1. Zabrania się wprowadzania zwierząt do budynków hurtowni.
 2. W obiektach hurtowni Chomik obowiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu
 3. Z uwagi na ryzyko potencjalnych wypadków, związanych z pracą wózków widłowych i magazynowych oraz rozstawieniem towaru na wysokich regałach, osoby małoletnie mogą wchodzić do obiektów hurtowni wyłącznie w towarzystwie osoby dorosłej, która odpowiedzialna jest za stały nadzór i bezpośrednią opiekę nad małoletnim przebywającym na terenie obiektów hurtowni. Zabrania się wnoszenia niemowląt w nosidełkach i dzieci w wózkach. Osoba wprowadzająca małoletniego na teren obiektów hurtowni ponosi wyłączną odpowiedzialność za szkody na osobie lub mieniu spowodowane przez małoletniego w obiektach hurtowni.
 1. Na teren hurtowni nie wolno wchodzić z jedzeniem i napojami oraz spożywać pokarmów w halach sprzedażowych.
 2. Osoby przebywające na terenie hurtowni Chomik powinny zachować szczególną ostrożność z uwagi na pracujące wózki widłowe i inne maszyny.
 3. W przypadku zniszczenia lub uszkodzenia towaru znajdującego się na terenie hurtowni Chomik, klient będzie zobowiązany do zapłaty za uszkodzony produkt.

Firma Chomik zastrzega sobie prawo do dokonania zmian w Regulaminie. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt, odpowiemy na wszelkie uwagi.

Regulamin Klienta Detalicznego