fbpx
  • Godziny otwarcia

    PON-PT: 8:00 - 18:00

    SOBOTA: 8:00 - 14:00

Magia Świąt już w Chomiku – obejrzyj najnowszy katalog

Zapraszamy do świata kolorów, kształtów, faktur i zapachów, które kojarzą się z tym, co kochamy najbardziej – magiczną atmosferą Bożego Narodzenia.

Moda, indywidualny gust i styl to czynniki, które determinują nasze wybory, dlatego tworząc kolekcję ozdób świątecznych, wzięliśmy pod uwagę różnorodność upodobań, potrzeb i wymagań naszych Klientów. W palecie naszych artykułów bożonarodzeniowych znajdą Państwo choinki i stroiki nawiązujące kolorytem i wzornictwem do tradycji, a także zgodne z najnowszymi trendami.

Wśród ozdób nietłukących wyróżniają się serie różnobarwnych zawieszek i bombek oraz nasze nowości – białe dekoracje przypominające gałązki pokryte szronem. Urzekający nastrój stworzą kolorowe świece i lampiony – szklane, drewniane i ceramiczne. Kolekcja piernikowa, szklane figurki, filcowe skarpety i worki na prezenty, błyszczące łańcuchy, unikatowe girlandy oraz mięciutkie poduszki to oferta, którą stale poszerzamy o nowe produkty. Nowością w ofercie jest seria baśniowa – grające domki i ceramiczne figurki bajkowych postaci, ozdobione dzianinowymi czapeczkami i białymi połyskującymi drobinkami, o niepowtarzalnym uroku.

  

Każde Boże Narodzenie to czas nadziei i spełniania się marzeń. Dla nas tegoroczne Święta będą tym bardziej szczególne, że jubileuszowe. Firma Chomik ma już 25 lat i w związku z tym wiele powodów do dumy i satysfakcji. Nasza tegoroczna oferta także jest absolutnie wyjątkowa, o czym przekonają się Państwo podczas przeglądania niniejszego katalogu.

Zapraszamy: Katalog Ozdoby Bożonarodzeniowe 2018 / 2019