fbpx
 • Dni otwarte wzorcowni Boże Narodzenie 2021


  nowa-kolekcja-ozdob-bozonarodzeniowych-2021-bombki-szklane-i-nietluczace-skrzaty-figurki-ceramiczne-mikolajowe-skarpety

   

  Dni Otwarte Wzorcowni Boże Narodzenie 2021

  Jak co roku firma Chomik organizuje Dni Otwarte Wzorcowni Boże Narodzenie.

  Ten rok również nie stanowi dla nas wyjątku, z racji tego pragniemy zaprosić do naszej wzorcowni ozdób bożonarodzeniowych wszystkich zainteresowanych. Zaproszenie kierujemy w szczególności do sieci handlowych, hurtowni i sklepów, które chcą zatowarować się na nadchodzące święta Bożego Narodzenia.

  Równolegle do zaproszenia na nasze wzorcownie, chcemy zaprezentować najnowszy katalog „Ozdoby Bożonarodzeniowe 2021/2022”. Album zawiera najnowsze trendy w dziedzinie wzornictwa bożonarodzeniowego. Eleganckie i klimatyczne ozdoby świąteczne, bombki szklane, figurki ceramiczne w różnych kształtach i kolorach. Wartymi uwagi są również, podświetlane ozdoby z drewna. Z myślą o naszych najmłodszych powstały nowe wzory świątecznych skrzatów i reniferów.

  W trakcie przygotowań świątecznych nie może zabraknąć klasycznych bombek, łańcuchów, mikołajowych skarpet wypełnionych prezentami po brzegi, klimatycznego oświetlenia, lampionów imitujących ogień, które będzie wyjątkową ozdobą Twojego domu.

  Jeśli jesteś zainteresowany przyjazdem na Dni Otwarte Wzorcowni Boże Narodzenie lub obejrzeniem innych wzorcowni, wypełnij formularz kontaktowy.

   

  Zainteresowany naszą ofertą? Kliknij tutaj i zobacz katalog.

   

  Zobacz naszą wzorcownie kolekcji bożonarodzeniowej:

   

   

   

  Zobacz naszą wzorcownie na zdjęciach:

  close
  Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial