fbpx
  • Godziny otwarcia

    PON-PT: 8:00 - 18:00

    30.05 - Boże Ciało: Nieczynne

    SOBOTA: 8:00 - 14:00

Nowa kolekcja ozdób Bożonarodzeniowych 2021


nowa-kolekcja-ozdob-bozonarodzeniowych-2021-bombki-szklane-i-nietluczace-skrzaty-figurki-ceramiczne-mikolajowe-skarpety

Katalog „Ozdoby Bożonarodzeniowe 2021/2022” jest albumem, w którym polska tradycja harmonijnie przeplata się z najnowszymi trendami w dziedzinie wzornictwa bożonarodzeniowego.

W tym roku po raz kolejny przygotowaliśmy kolekcję eleganckich i klimatycznych ozdób i dekoracji bożonarodzeniowych. Pragniemy zaspokoić gusta wszystkich naszych klientów, dlatego ozdoby bożonarodzeniowe tworzymy, podążając i obserwując najnowsze trendy. Ile regionów, tyle zwyczajów – w tym także w zakresie wystroju i dekoracji świątecznych.

Szeroka oferta modnych ozdób bożonarodzeniowych obejmuje bombki szklane, jak również wykonane z nietłukącego się materiału. Ponadto oferujemy kolekcję świątecznych figurek ceramicznych w najnowszych kształtach i kolorach. Duży wybór podświetlanych ozdób z drewna oraz nowe wzory uwielbianych przez dzieci świątecznych skrzatów i reniferów.

W trakcie przygotowań świątecznych nie może zabraknąć klasycznych bombek, łańcuchów, mikołajowych skarpet wypełnionych prezentami po brzegi, klimatycznego oświetlenia, lampionów imitujących ogień, które będą wyjątkową ozdobą Twojego domu. W czasie oczekiwania na ten wyjątkowy czas, jakim jest Boże Narodzenie, przydadzą się tekstylne kalendarze adwentowe. A to tylko przedsmak, tego co przygotowaliśmy!

Zapraszamy do naszej wzorcowni ozdób bożonarodzeniowych. Zaproszenie kierujemy w szczególności do sieci handlowych, hurtowni i sklepów, które chcą zatowarować się na nadchodzące święta Bożego Narodzenia.
Nie czekaj na ostatnią chwilę. Skorzystaj z naszej bogatej oferty ozdób bożonarodzeniowych i złóż zamówienie już teraz.
Jeśli jesteś zainteresowany przyjazdem na Dni Otwarte Wzorcowni Boże Narodzenie lub obejrzeniem innych wzorcowni, wypełnij formularz kontaktowy.

 

Zainteresowany naszą ofertą? Wypełnij formularz a my skontaktujemy się z Tobą!

 

Zobacz naszą wzorcownie kolekcji bożonarodzeniowej:

 

 

 

Zobacz naszą wzorcownie na zdjęciach: