fbpx
  • Godziny otwarcia

    PON-PT: 8:00 - 18:00

    SOBOTA: 8:00 - 14:00

Wspólne świętowanie w gdowskiej kręgielni: 29 lat firmy Chomik – 2022

Już poniedziałek, a my wciąż myślami jesteśmy przy ubiegłym piątku, w który to odbyła się fantastyczna zabawa w gdowskiej kręgielni, wieńcząca tegoroczne obchody 29-lecia firmy Chomik.

Uśmiechów i radości nie było końca. Całość imprezy rozpoczęliśmy przepysznym obiadem, nie zabrakło także deseru. Uchylimy rąbka tajemnicy – wszyscy, którzy pomyśleli o szarlotce na ciepło, potwierdzamy, macie rację!

Kolejnym etapem były rewelacyjne zabawy. Quiz wiedzy o firmie był nie lada wyzwaniem, nawet dla wieloletnich pracowników, jednak udało się wyłonić zwycięzców, którzy mogą poszczycić się szczegółową wiedzą dotyczącą firmy Chomik.

Organizatorzy zadbali także o wszystkich miłośników muzyki i śpiewu. Zabawa pod tytułem „Jaka to melodia?” wywołała wiele uśmiechów na twarzach, na przemian z malująca się ciekawością, bowiem każda drużyna zobowiązana była do rozszyfrowania nuconej przez wyznaczoną osobę piosenki.  

Ten pojedynek bezkompromisowo wygrała drużyna dziewcząt. Wszystkie wysiłki i zmagania zostały nagrodzone świetnymi upominkami!

Atrakcją, o której nie można nie wspomnieć jest oczywiście fotobudka. Wszyscy pracownicy dzięki rekwizytom w zabawny sposób uwiecznić swoją obecność podczas wspólnego świętowania 29-lecia firmy.

Z racji tego, że spotkanie odbyło się w kręgielni, nie mogło zabraknąć atrakcji związanych z tą grą właśnie. Do dyspozycji prócz kręgli, był również bilard – każdy znalazł dla siebie zabawę idealną.

Jesteśmy pewni, że to nie ostatnia wspólna impreza. Tymczasem serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z piątkowej imprezy firmy Chomik: