fbpx
  • Godziny otwarcia

    Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 18:00

    Sobota: 8:00 -14:00

Ukraińsko-Polskie Targi Pracy w Gdowie

W dniu 7 kwietnia 2022 r. miało miejsce piękne wydarzenie. W Gminnej Hali Sportowej w Gdowie przy obecnej Szkole Podstawowej im. Św. Jana Kantego odbyły się ukraińsko-polskie Targi Pracy. Tragi te zostały zorganizowane przez Gminę Gdów, Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce i Powiat Wielicki.

Nasza Firma Chomik również miała zaszczyt uczestniczyć w tegorocznych targach pracy. Przy wcześniej przygotowanym stoisku zainteresowani mieli możliwość poznać naszą firmę bliżej, porozmawiać, a także dowiedzieć się o aktualnych ofertach pracy.

Targi Pracy zostały zorganizowane w odpowiedzi na obecną, trudną sytuację po wschodniej stronie. Tego typu wydarzenia dają wiele możliwości rozwojowych dla samych zainteresowanych, ale także mają znaczny wpływ na funkcjonowanie lokalnego rynku pracy.

Jak możemy przeczytać na fanpage’u facebook’owym Gminy Gdów: Organizatorzy Ukraińsko-Polskich Targów Pracy w Gdowie w ramach działań wspierających zarówno uchodźców z Ukrainy oraz obywateli polskich poszukujących zatrudnienia, podjęli decyzję o realizacji wspomnianego wydarzenia.
Źródło: www.facebook.com/GminaGdow
Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia!