fbpx
  • Godziny otwarcia

    PON-PT: 8:00 - 18:00

    SOBOTA: 8:00 - 14:00

Ukraińsko-Polskie Targi Pracy w Gdowie

W dniu 7 kwietnia 2022 r. miało miejsce piękne wydarzenie. W Gminnej Hali Sportowej w Gdowie przy obecnej Szkole Podstawowej im. Św. Jana Kantego odbyły się ukraińsko-polskie Targi Pracy. Tragi te zostały zorganizowane przez Gminę Gdów, Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce i Powiat Wielicki.

Nasza Firma Chomik również miała zaszczyt uczestniczyć w tegorocznym wydarzeniu. Przy wcześniej przygotowanym stoisku zainteresowani mieli możliwość poznać naszą firmę bliżej, porozmawiać, a także dowiedzieć się o aktualnych ofertach pracy.

Targi Pracy zostały zorganizowane w odpowiedzi na obecną, trudną sytuację po wschodniej stronie. Tego typu wydarzenia dają wiele możliwości rozwojowych dla samych zainteresowanych i przede wszystkim mają znaczny wpływ na funkcjonowanie lokalnego rynku pracy.

Jak możemy przeczytać na Facebook’u Gminy Gdów: Organizatorzy Ukraińsko-Polskich Targów Pracy w Gdowie w ramach działań wspierających zarówno uchodźców z Ukrainy oraz obywateli polskich poszukujących zatrudnienia, podjęli decyzję o realizacji wspomnianego wydarzenia.
Źródło: www.facebook.com/GminaGdow

Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia!