fbpx
  • Godziny otwarcia

    PON-PT: 8:00 - 18:00

    SOBOTA: 8:00 - 14:00

Targi Zieleń to Życie – zapraszamy!

 W dniach 6-8 września 2018 r. znów będziemy mieli okazję spotkać się z Wami na Wystawie Zieleń to Życie w halach Expo XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. Aż dwa stoiska – 3.65 i 3.66, nasze najnowsze kolekcje i hitowe produkty z działów Ogród, Przetwórstwo i Święta oraz pełna pasji załoga czekają na Was!


Wystawa Zieleń to Życie oraz Flower Expo Polska to jedyna najbardziej komplementarna i międzynarodowa impreza prezentująca rośliny nie tylko z Polski, ale również z zagranicy dla całej branży – szkółkarstwa, handlu ogrodniczego, projektantów, wykonawców, florystów i ogrodników.

Program pełen wyjątkowych wydarzeń – aktualne tematy, dopasowane do różnych grup odbiorców. Są z nami autorytety i eksperci, międzynarodowe gwiazdy ogrodnictwa, polskie i zagraniczne media. Sprawdzona formuła – dwa dni branżowe oraz jeden dzień dla amatorów i hobbystów.

KOLEKCJA KORZYŚCI to hasło tegorocznej 26. Wystawy ZIELEŃ TO ŻYCIE. Hasło tegorocznej wystawy można odczytać w dwojaki sposób. Przede wszystkim mówi ono o korzyściach z posiadania ogrodu i bliskiego kontaktu z zielenią i kwiatami, ale także nawiązuje do samego kolekcjonowania roślin, które jest pasją wielu właścicieli ogrodu.

Źródło: zielentozycie.pl


Rok temu odwiedziliście nas bardzo licznie – dziękujemy! Obejrzyjcie relację i zajrzyjcie do nas podczas tegorocznej edycji 🙂