fbpx
 • Facebook
  Facebook
  Google+
  Google+
  https://chomik.pl/targi-zielen-zycie-zapraszamy">
  YouTube
  YouTube
  Pinterest
  Pinterest
  LinkedIn
  INSTAGRAM
 • Targi Zieleń to Życie – zapraszamy!

   W dniach 6-8 września 2018 r. znów będziemy mieli okazję spotkać się z Wami na Wystawie Zieleń to Życie w halach Expo XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. Aż dwa stoiska – 3.65 i 3.66, nasze najnowsze kolekcje i hitowe produkty z działów Ogród, Przetwórstwo i Święta oraz pełna pasji załoga czekają na Was!


  Wystawa Zieleń to Życie oraz Flower Expo Polska to jedyna najbardziej komplementarna i międzynarodowa impreza prezentująca rośliny nie tylko z Polski, ale również z zagranicy dla całej branży – szkółkarstwa, handlu ogrodniczego, projektantów, wykonawców, florystów i ogrodników.

  Program pełen wyjątkowych wydarzeń – aktualne tematy, dopasowane do różnych grup odbiorców. Są z nami autorytety i eksperci, międzynarodowe gwiazdy ogrodnictwa, polskie i zagraniczne media. Sprawdzona formuła – dwa dni branżowe oraz jeden dzień dla amatorów i hobbystów.

  KOLEKCJA KORZYŚCI to hasło tegorocznej 26. Wystawy ZIELEŃ TO ŻYCIE. Hasło tegorocznej wystawy można odczytać w dwojaki sposób. Przede wszystkim mówi ono o korzyściach z posiadania ogrodu i bliskiego kontaktu z zielenią i kwiatami, ale także nawiązuje do samego kolekcjonowania roślin, które jest pasją wielu właścicieli ogrodu.

  Źródło: zielentozycie.pl


  Rok temu odwiedziliście nas bardzo licznie – dziękujemy! Obejrzyjcie relację i zajrzyjcie do nas podczas tegorocznej edycji 🙂

  close
  Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial