fbpx
  • Godziny otwarcia

    Pon-PT: 8:00 - 18:00

    Sobota: 8:00 - 14:00

Targi Zatowarowania Ogród 2022

Otwieramy sezon na ZIELONO! Sianie warzyw i sadzenie drzewek, grabienie liści, pielęgnacja roślin, doglądanie plonów, porządkowanie terenu, aranżowanie przestrzeni i relaks na łonie natury jeszcze nigdy nie był taki przyjemny!

Zapraszamy na Targi ogrodnicze 2022!

Zapraszamy na WIRTUALNY spacer po wzorcowni Targów Ogrodniczych 2022 w firmie Chomik Gdów!

Co nowego? Postawiliśmy na wzbogacenie dotychczasowej oferty o jeszcze więcej szklarni i tuneli oraz innych akcesoriów do uprawy roślin,

które cieszyły się ogromną popularnością w poprzednim sezonie. Wprowadziliśmy jeszcze więcej narzędzi w jakości standard i premium, dostosowanych do potrzeb zarówno amatorów, jak i fachowców. Systematycznie poszerzana gama mebli ogrodowych została uzupełniona

o wygodne leżaki i oryginalne altany, a wielbicieli roślin pnących zachęcamy do obejrzenia nowych pergoli. W tym roku w Chomiku czeka też na Was więcej stylowych dekoracji ogrodowych w formie figurek ptaków i innych zwierząt.

Projektując nowe kolekcje, zawsze bierzemy pod uwagę wybory i sugestie naszych Klientów.

Targi ogrodnicze 2022 w firmie Chomik Gdów do idealna okazja do zatowarowania się na 2022 rok.

W ogrodniczym asortymencie Chomika znajdziesz: tyczki, podpory, akcesoria do sadzenia i nawadniania, tunele ogrodowe, narzędzia i wózki ogrodowe, pułapki i odstraszacze, osłonki na doniczki, lampy i ozdoby ogrodowe, meble i architekturę ogrodową, huśtawki, akcesoria piknikowe i turystyczne.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Wypełnij formularz kontaktowy a skontaktujemy się z Tobą.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Treść klauzuli informacyjnej dostępna jest tutaj

Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych

Treść klauzuli informacyjnej dostępna jest tutaj