fbpx
  • Godziny otwarcia

    Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 18:00

    Sobota: 8:00 -14:00

Targi Zatowarowania Boże Narodzenie 2021


Otwieramy Targi Zatowarowania Boże Narodzenie 2021 w Chomiku. Nasze zaproszenie kierujemy do sieci handlowych, hurtowni i sklepów, które chcą się zatowarować na tegoroczne święta. W związku z tym, że wiele imprez targowych, także zagranicznych, poświęconych tej tematyce, zostało przesuniętych, chcemy dać możliwość zapoznania się z bogatą ofertą produktów bożonarodzeniowych oraz z nowościami na tegoroczny sezon.

Co nowego?

Nowością w ofercie są różne wzory tekstylnych kalendarzy adwentowych oraz worków jutowych, które cieszyły się wielką popularnością już w ubiegłym roku. Powiększyliśmy także kolekcję świątecznych figurek o egzemplarze w nowych kształtach i kolorach. Znajdziecie także coraz większy wybór podświetlanych ozdób z drewna oraz nowe wzory uwielbianych przez dzieci świątecznych skrzatów.

Nasza oferta obejmuje także: bombki, łańcuchy i zawieszki, ozdoby świąteczne, figurki ceramiczne, mikołajowe skarpety, świąteczną zastawę, choinki, oświetlenie, lampiony, szopki oraz wiele innych produktów związanych ze świętami.

Do zaoferowania mamy także ponad 10.000 produktów w pozostałych naszych wzorcowniach: Ogród, Relaks, Meble, Przetwórstwo i AGD. Można je zwiedzić przy okazji udziału w Targach Boże Narodzenie 2021.

Zainteresowany naszą ofertą? Wypełnij formularz a my skontaktujemy się z Tobą!