fbpx
  • Godziny otwarcia

    PON-PT: 8:00 - 18:00

    SOBOTA: 8:00 - 14:00

TARGI SACROEXPO 2023 – RELACJA DZIEŃ PO DNIU

DZIEŃ PIERWSZY 19.06.2023

To właśnie dzisiaj rozpoczęły się tegoroczne targi sakralne – SacroExpo, czyli Międzynarodowa wystawa Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów.

SacroExpo odbywa się już po raz 24 w halach Tragów Kielce. Mamy zaszczyt prezentować nasze produkty spotykając się z Państwem na żywo. Kieleckie targi sakralne potrwają aż do środy, pozostajemy do Waszej dyspozycji na stoisku nr 65 w HALI E.

Zainteresowanie naszym asortymentem jest bardzo duże. Na stoisku prezentujemy przede wszystkim bogatą ofertę figur do szopek bożonarodzeniowych, pojedynczych figur świętych, figur zwierząt idealne do dekoracji kościołów i uroczystości.

Zapraszamy na tegoroczne Targi SacroExpo 2023. Możecie Nas spotkać przez dwa kolejne dni, a tymczasem zapraszamy do fotorelacji z pierwszego dnia:

DZIEŃ DRUGI 20.06.2023

Dzisiaj drugi dzień Tragów Sakralnych SacroExpo 2023. Nasi pracownicy prężnie działają od samego rana, spotykając się z Państwem na żywo. Uśmiechy na twarzach, pozytywne nastawienie, profesjonalne podejście do każdego klienta indywidualnie to podstawa. Jesteśmy przekonani, że wszystkie elementy składają się na jedno, najważniejsze – na duże zainteresowanie naszymi produktami.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z drugiego dnia targowego:

DZIEŃ TRZECI 21.06.2023

Tegoroczna edycja SacroExpo 2023, Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów, dobiegła końca.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym Klientom, Przyjaciołom i Znajomym z branży oraz wszystkim miłym Gościom, którzy odwiedzili nasze stoisko na Targach SacroExpo 2023. XXIV edycja tegorocznego wydarzenia przyniosła nam wiele nowych znajomości i kontaktów biznesowych, dostarczyła nowych inspiracji, a nasza ekipa cieszyła się ogromną satysfakcją i pozytywną energią uczestnicząc w tym wydarzeniu.

Podczas targów sakralnych w Kielcach prezentowaliśmy szeroki wybór figur bożonarodzeniowych do szopek, pojedyncze figury świętych oraz figury zwierząt. Prezentacja naszego unikalnego asortymentu figur wzbudziła duże zainteresowanie wśród odwiedzających nasze stoisko, jak również wśród innych dostawców.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze zdjęciami z ostatniego dnia targowego oraz z filmową relacją z procesu powstawania naszego stoiska:

Tak budowaliśmy nasze stoisko: