fbpx
  • Godziny otwarcia

    PON-PT: 8:00 - 18:00

    SOBOTA: 8:00 - 14:00

TARGI SACROEXPO 2022 – RELACJA DZIEŃ PO DNIU

DZIEŃ PIERWSZY 06.06.2022

To właśnie dzisiaj rozpoczęły się tegoroczne targi sakralne – SacroExpo, czyli Międzynarodowa wystawa Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów.

SacroExpo odbywa się już po raz XXIII w halach Tragów Kielce. Mamy zaszczyt prezentować nasze produkty spotykając się z Państwem na żywo. Kieleckie targi sakralne potrwają aż do środy, jesteśmy do Waszej dyspozycji na stoisku E-15.

Zainteresowanie naszym asortymentem jest bardzo duże. Na stoisku prezentujemy przede wszystkim bogatą ofertę figur do szopek bożonarodzeniowych, pojedynczych figur świętych, figur zwierząt idealne do dekoracji kościołów i wszelkich uroczystości.

Zapraszamy na tegoroczne Targi SacroExpo 2022. Możecie Państwo nas spotkać jeszcze przez dwa kolejne dni, tymczasem zobaczcie naszą fotorelację z pierwszego dnia:

DZIEŃ DRUGI 07.06.2022

Dzisiaj drugi dzień Tragów Sakralnych SacroExpo 2022. Nasi pracownicy prężnie działają od samego rana, spotykając się z Państwem na żywo. Uśmiechy na twarzach, pozytywne nastawienie, profesjonalne podejście do każdego klienta indywidualnie to podstawa. Jesteśmy przekonani, że wszystkie elementy składają się na jedno, najważniejsze – duże zainteresowanie naszymi produktami.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z drugiego dnia targowego:

DZIEŃ TRZECI 08.06.2022

Tegoroczna Międzynarodowa wystawa Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów, czyli targi sakralne SacroExpo 2022 dobiegły końca.

Serdecznie dziękujemy naszym Klientom, Przyjaciołom i Znajomym z branży oraz wszystkim miłym Gościom, z którymi spotkaliśmy się podczas Targów SacroExpo 2022. Tegoroczna XXIII edycja zaowocowała nawiązaniem nowych znajomości i kontaktów biznesowych, wzbogaciła nas o nowe inspiracje, a uczestnictwo w tym wydarzeniu sprawiło naszej ekipie niezwykłą satysfakcją i dało duży zastrzyk pozytywnej energii.

Podczas kieleckich tragów sakralnych prezentowaliśmy pokaźną ofertę figur bożonarodzeniowych do szopek, pojedyncze figury świętych, a także figury zwierząt. Te wyjątkowe dni podczas których przedstawialiśmy nasz figurowy asortyment wzbudził duże zainteresowanie wśród osób odwiedzających stoisko, ale także wśród innych dostawców.

Wierzymy, że spełniamy Państwa oczekiwania najlepiej, jak umiemy, a tymczasem zapraszamy go oglądnięcia zdjęć z ostatniego już dnia targowego oraz filmowej relacji z powstawania naszego stoiska: