fbpx
  • Godziny otwarcia

    PON-PT: 8:00 - 18:00

    SOBOTA: 8:00 - 14:00

Targi Ogrodnicze 2023 Chomik Gdów

Nasze showroomy są już gotowe na przyjęcie gości odwiedzających Targi Ogrodnictwa w Chomiku. Ta coroczna inicjatywa odpowiada na niezaspokojone potrzeby przedstawicieli branży ogrodniczej. Dzięki temu, że nasze showroomy możemy udostępnić gościom na bardzo długi okres czasu, unikamy gromadzenia się zwiedzających, a każdy może wybrać dogodny dla siebie termin przyjazdu. Spotkania w siedzibie naszej firmy odbywają się z zachowaniem reżimu sanitarnego, tak aby zapewnić bezpieczeństwo gościom i pracownikom. Zapraszamy na Targi ogrodnicze 2023 Chomik Gdów!

Na stoisku Chomika możesz zobaczyć olbrzymią ofertę produktów zarówno własnej marki GardenLine, jak i współpracujących producentów oraz poznać nowości przygotowane na nadchodzący sezon. Z pomocą naszych handlowców zatowarowanie na 2021 rok zrobisz sprawnie i z przyjemnością.

W ogrodniczym asortymencie Chomika znajdziesz: tyczki, podpory, akcesoria do sadzenia i nawadniania, narzędzia i wózki ogrodowe, pułapki i odstraszacze, osłonki na doniczki, lampy i ozdoby ogrodowe, meble i architekturę ogrodową, akcesoria piknikowe i turystyczne.

 

 

Więcej informacji oraz formularz kontaktowy do umówienia wizyty znajdziesz ->TUTAJ