fbpx
  • Godziny otwarcia

    PON-PT: 8:00 - 18:00

    SOBOTA: 8:00 - 14:00

Targi Meble Polska 2023 – Zobacz relację dzień po dniu

DZIEŃ PIERWSZY 21.02.2023

Dzisiaj rozpoczęły się Targi Meble Polska 2023. To dla nas wielka przyjemność, że możemy prezentować nasze produkty i spotykać się z Państwem na żywo. Poznańskie targi meblowe potrwają aż do piątku, a nasza ekipa jest do Państwa dyspozycji w pawilonie 5 na stoisku numer 31C.

Na stoisku prezentujemy ekskluzywne meble ogrodowe, pergole i parasole ogrodowe. Meble wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu są komfortowe i funkcjonalne. Ponadto w ofercie znajdziesz szeroki wybór artykułów z kategorii Home Decor, czyli stylowe toaletki kosmetyczne w stylu vintage, retro i nowoczesnym.

Zapraszamy na tegoroczne Targi Meble Polska 2023 przez trzy kolejne dni, a tymczasem zobaczcie naszą fotorelację z pierwszego dnia:

DZIEŃ DRUGI 22.02.2023

Drugi dzień targów i kolejne spotkania z zaproszonymi klientami Chomika i osobami odwiedzającymi imprezę. Cieszymy się z wielkiego zainteresowania, owocnych rozmów biznesowych i wielu miłych słów na temat naszych produktów. Szczególnie ciekawe rozmowy z klientami spoza Europy! Zapraszamy na relację zdjęciową!

DZIEŃ TRZECI 23.02.2023

Za nami trzeci dzień Targów Meble Polska 2023. Nasi handlowcy, mieli ręce pełne pracy. Cieszymy się, że zainteresowanie naszym asortymentem jest bardzo duże. Szczególnie podobają się komplety mebli ogrodowych oraz nowe wzory modnych mebli do domu. Odpowiadamy na pytania, prezentujemy produkty i mamy wiele satysfakcji z owocnych spotkań.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z trzeciego dnia targowego!

DZIEŃ CZWARTY 24.02.2023

Za nami ostatni dzień targowy. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem tegorocznych targów Meble Polska. Olbrzymi rozmach, piękne stoiska i wśród nich nasze, ciekawi goście z różnych stron świata. Warto było tu być. Zobaczcie jak wyglądały te targi!