fbpx
  • Godziny otwarcia

    Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 18:00

    Sobota: 8:00 -14:00

TARGI MEBLE POLSKA 2022 – Rozkładanie stoiska

TARGI MEBLE POLSKA 2022 – Relacja dzień po dniu z największych tragów meblowych – MAJ 2022.

Oficjalnie pierwszy dzień Targów Meble Polska rozpocznie się w poniedziałek 16.05.2022 r.

Nasza ekipa jednak wyruszyła w drogę już dzisiaj, w celu rozłożenia stoiska wraz z prezentowanymi artykułami na tegorocznych targach.

Podstawą udanych i owocnych dni targowych jest zbudowanie stoiska z dbałością o każdy szczegół, a także zgrana ekipa! Już dzisiaj pragniemy przedstawić jak krok po kroku nasze stoisko pięło się do góry, aby już w poniedziałek nasi pracownicy mogli spotkać się z Państwem na żywo prezentując naszą bogatą ofertę.

Jak możemy przeczytać na stronie internetowej organizatorów tegorocznych targów, są to od dziesięciu lat już organizowane imprezy, zaliczane do elitarnego grona, najważniejszych spotkań targowych branży meblowej w Europie.

Edycję 2020 odwiedziło aż 22 000 osób z 69 krajów. W tym roku również nasza firma – Chomik znalazła się wśród tak prestiżowego grona.

Na tegorocznych targach Meble Polska 2022 zaprezentujemy:

  • Bogatą ofertę designerskich mebli ogrodowych: zestawy ekskluzywnych mebli wykonanych z technorattanu, krzesła i stoliki z wysokiej jakości tworzyw sztucznych
  • Stylowe toaletki vintage, retro, skandynawskie, toaletki opatrzone lampkami LED w stylu Hollywood, artykuły do dekoracji domu, regały i komody i wiele innych artykułów z kategorii Home Decor
  • Urocze zestawy stolików i krzeseł stworzonych z myślą o najmłodszych, ponadto regały, schowki z kolorowymi nadrukami

Poznańskie targi meblowe potrwają aż do czwartku, jesteśmy do Państwa dyspozycji w pawilonie 5 na stoisku numer 78.

Zapraszamy do oglądnięcia fotorelacji z pierwszego dnia – budowania naszego stoiska.