fbpx
  • Godziny otwarcia

    PON-PT: 8:00 - 18:00

    SOBOTA: 8:00 - 14:00

TARGI MEBLE POLSKA 2022 – Rozkładanie stoiska

TARGI MEBLE POLSKA 2022 – Relacja dzień po dniu z największych tragów meblowych – MAJ 2022.

Oficjalnie pierwszy dzień Targów Meble Polska rozpocznie się w poniedziałek 16.05.2022 r. Nasza ekipa jednak wyruszyła w drogę już dzisiaj, w celu rozłożenia stoiska wraz z prezentowanymi artykułami na tegorocznych targach.

Podstawą udanych i owocnych dni targowych jest zbudowanie stoiska z dbałością o każdy szczegół, a także zgrana ekipa! Już dzisiaj pragniemy przedstawić jak krok po kroku nasze stoisko pięło się do góry, aby już w poniedziałek nasi pracownicy mogli spotkać się z Wami na żywo prezentując naszą bogatą ofertę.

Jak możemy przeczytać na stronie internetowej organizatorów, to wydarzenie organizowane od dekady i zaliczane do elitarnego grona najważniejszych spotkań targowych branży meblowej w Europie.

Edycję 2020 odwiedziło aż 22 000 osób z 69 krajów. W tym roku również nasza firma – Chomik znalazła się wśród tak prestiżowego grona!

Na tegorocznych targach Meble Polska 2022 zaprezentujemy:

  • Bogatą ofertę designerskich mebli ogrodowych: zestawy ekskluzywnych mebli wykonanych z technorattanu, krzesła i stoliki z wysokiej jakości tworzyw sztucznych
  • Stylowe toaletki: vintage, retro, skandynawskie, toaletki opatrzone lampkami LED w stylu Hollywood, artykuły do dekoracji domu, regały i komody i wiele innych artykułów z kategorii Home Decor
  • Urocze zestawy stolików i krzeseł stworzonych z myślą o najmłodszych, ponadto regały, schowki z kolorowymi nadrukami

Poznańskie targi meblowe potrwają aż do czwartku, jesteśmy do Państwa dyspozycji w pawilonie 5 na stoisku numer 78.

Zapraszamy do oglądnięcia fotorelacji z pierwszego dnia – budowania naszego stoiska.