fbpx
  • Godziny otwarcia

    PON-PT: 8:00 - 18:00

    SOBOTA: 8:00 - 14:00

TARGI MEBLE POLSKA 2022 – Relacja dzień po dniu

DZIEŃ PIERWSZY 16.05.2022

Właśnie dzisiaj rozpoczęły się Targi Meble Polska 2022. Mamy zaszczyt prezentować nasze produkty specjalnie dla Was na żywo. Poznańskie targi meblowe potrwają aż do czwartku, jesteśmy do Waszej dyspozycji w pawilonie 5 na stoisku numer 78.

Zainteresowanie naszym asortymentem jest bardzo duże. Na stoisku prezentujemy przede wszystkim ekskluzywne meble ogrodowe, pergole i parasole ogrodowe. Meble wykonane są z najwyższej jakości materiałów rattanowych i technorattanowych, dzięki czemu ich użytkowanie jest komfortowe i funkcjonalne.

Ponadto w ofercie znajdziecie szeroki wybór artykułów z kategorii Home Decor, czyli stylowe toaletki kosmetyczne w stylu vintage, retro i nowoczesnym.

Zapraszamy na tegoroczne Targi Meble Polska 2022. Możecie Państwo nas spotkać jeszcze przez dwa kolejne dni, tymczasem zobaczcie naszą fotorelację z pierwszego dnia:

DZIEŃ DRUGI 17.05.2022

Dzisiaj drugi dzień Targów Meble Polska 2022. Już od samego rana nasza ekipa przygotowywała się do ponownego spotkania z Państwem. Uśmiechy na twarzach, pozytywne nastawienie, profesjonalne podejście do każdego klienta indywidualnie to podstawa.
Wszystkie te czynniki mają przełożenie na duże zainteresowanie naszymi produktami.
Zobaczcie sami!

DZIEŃ TRZECI 18.05.2022

Dzisiaj trzeci dzień trwania Targów Meble Polska 2022. Nasi pracownicy, mają ręce pełne pracy. Zainteresowanie naszym asortymentem jest bardzo duże, z czego się ogromnie cieszymy. Stajemy na wysokości zadania odpowiadając na wszystkie pytania, rozwiewając wszelkie wątpliwości, prezentując przy tym produkty z kategorii architektury ogrodowej takie jak: meble ogrodowe, altany, pergole, a także produkty z kategorii Home Decor, czyli stylowe toaletki kosmetyczne, a także mebelki idealnie nadające się dla naszych najmłodszych.

Zapraszamy do oglądnięcia fotorelacji z trzeciego dnia targowego!

DZIEŃ CZWARTY 19.05.2022

Tegoroczne Targi Meble Polska 2022 nieubłagalnie dobiegły końca!
Serdecznie dziękujemy naszym Klientom, Przyjaciołom i Znajomym z branży oraz wszystkim miłym Gościom, z którymi spotkaliśmy się podczas Targów Meble Polska 2022. Tegoroczna edycja zaowocowała nawiązaniem nowych znajomości i kontaktów biznesowych, wzbogaciła nas o nowe inspiracje, a uczestnictwo w tym wydarzeniu sprawiło naszej ekipie niezwykłą satysfakcją i dało duży zastrzyk pozytywnej energii.

Nasza firma prezentowała asortyment mebli ogrodowych marki GardenLine oraz produkty z kategorii Home Decor podczas największych kontraktacji meblowych w Europie Środkowo – Wschodniej Meble Polska 2022.

4 dni targowe obfitowały w owocne dyskusje, spotkania z ekspertami z branży, lecz przede wszystkim pozwoliły nam na prezentację obecnym i potencjalnym Klientom, naszej bogatej oferty. Nasi handlowcy robili co mogli, by porozmawiać z wszystkimi zainteresowanymi, zapytać o Wasze preferencje i oczekiwania.
Dziękujemy za spotkanie z Państwem i zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji oraz relacji filmowej.