fbpx
 • Godziny otwarcia

  PON-PT: 8:00 - 18:00

  30.05 - Boże Ciało: Nieczynne

  SOBOTA: 8:00 - 14:00

Spotkaj się z nami w Poznaniu na Targach GARDENIA 2023

GARDENIA, czyli Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu, w tym roku odbędą się w dniach 23-25 listopada 2023r.

Już dzisiaj serdecznie zapraszamy na XVII listopadową edycję Tragów Gardenia, podczas których będziemy mieli przyjemność spotkać się z Wami po raz kolejny w Poznaniu.

Zaproszenie kierujemy w szczególności do naszych klientów, kontrahentów, dostawców i znajomych z branży.

Niezmiernie miło nam poinformować, że i tym razem powierzchnia naszych stoisk wyniesie 200m2. Ta okazała przestrzeń będzie nam towarzyszyć podczas spotkań z Wami. W tym roku zapraszamy do pawilonu 5 na stoisko 26, ul. Głogowska 14, Poznań!

Tematem przewodnim tegorocznych Targów Gardenia jest ogród uniwersalny. Organizatorzy tym razem koncentrują się skoncentruje się na trendach i nowościach branżowych 2024, które obejmują wszystkie sektory ogrodnicze od florystyki po ofertę maszynową. Na naszym stoisku nie zabraknie także innych artykułów z naszej bogatej oferty.

Na tegorocznych Międzynarodowych Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Gardenia 2023 zaprezentujemy:

 • szeroką gamę artykułów do uprawy i pielęgnacji roślin od naszej marki wiodącej GardenLine, zestawy do nawadniania, narzędzia, elementy architektury ogrodowej, różnego rodzaju podpory, tyczki do roślin i wiele więcej,

 • elementy architektury ogrodowej to przede wszystkim komplety mebli, wykonane z materiałów rattanowych i technorattanowych, odpornych na promieniowanie słoneczne, a także wszelkiego rodzaju zabrudzenia. Dodatkowo ich dostępność jest w wielu wersjach kolorystycznych, wielkościach i konfiguracjach, dzięki czemu dopasowanie do indywidualnych potrzeb klienta staje się jeszcze prostsze,

 • kultowe fotele wiszące, krzesła – bocianie gniazda, huśtawki, a także parasole i żagle ogrodowe,

 • bogata oferta produktów z kategorii: Przetwórstwo i Winiarstwo, czyli słoje wielofunkcyjne, prasy i wyciskarki do owoców, balony na wino, pojemniki kamionkowe, butelki szklane z korkowym zamknięciem, szklane słoje zamykane mechanicznie i wiele więcej,

 • artykuły pszczelarskie, a wśród nich stroje, dłuta, ramki wielkopolskie, formy silikonowe do świec i wiele więcej,

 • stylowe toaletki: vintage, retro, skandynawskie, toaletki opatrzone lampkami LED w stylu Hollywood, artykuły do dekoracji domu, regały i komody.
 • bogaty wybór ozdób świątecznych: bombki, zawieszki, łańcuchy, skrzaty, figurki, stroiki, lampiony LED, akcesoria do oświetlenia, figurki ceramiczne oraz inne artykuły przeznaczone do wystroju wnętrz w okresie Bożego Narodzenia.

Cieszymy się, że możemy być jednym z wystawców podczas XVII – edycji Targów Gardenia. Mamy nadzieję, że podczas spotkania na żywo przekonacie się o wysokiej jakości i różnorodności naszego asortymentu!


Zobacz fotorelację z poprzednich Targów 2022:

Do zobaczenia!

Zobacz filmową relację z ubiegłego roku 2022: