fbpx
  • Godziny otwarcia

    Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 18:00

    Sobota: 8:00 -14:00

Spotkaj się z nami na Targach MEBLE POLSKA – największym biznesowym spotkaniu branży meblarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej

Pragniemy zaprosić wszystkich naszych klientów, kontrahentów, dostawców i znajomych z branży na Targi Meble Polska 2022, które odbędą się w dniach 16.05.-19.05.2022 r.

Niezmiernie miło nam poinformować i jednocześnie zaprosić na tegoroczne Targi Meble Polska 2022, na których to, będziecie Państwo mieli okazję z nami porozmawiać oraz zaznajomić się z bogatą ofertą meblową.

W tym roku swój asortyment prezentować będziemy na stoisku 78 w Pawilonie 5.

Jak możemy przeczytać na stronie internetowej organizatorów tegorocznych targów, są to od dziesięciu lat już organizowane imprezy, zaliczane do elitarnego grona, najważniejszych spotkań targowych branży meblowej w Europie.

Edycję 2020 odwiedziło aż 22 000 osób z 69 krajów. W tym roku również nasza firma – Chomik znalazła się wśród tak prestiżowego grona.

Na tegorocznych targach Meble Polska 2022 zaprezentujemy:

  • Bogatą ofertę designerskich mebli ogrodowych: zestawy ekskluzywnych mebli wykonanych z technorattanu, krzesła i stoliki z wysokiej jakości tworzyw sztucznych
  • Stylowe toaletki vintage, retro, skandynawskie, toaletki opatrzone lampkami LED w stylu Hollywood, artykuły do dekoracji domu, regały i komody i wiele innych artykułów z kategorii Home Decor
  • Urocze zestawy stolików i krzeseł stworzonych z myślą o najmłodszych, ponadto regały, schowki z kolorowymi nadrukami

Cieszymy się, że w tym roku możemy być jednym z wystawców oraz będziemy na żywo mogli zobaczyć się z Państwem i porozmawiać, prezentując jednocześnie naszą meblową ofertę.

Do zobaczenia!