fbpx
  • Godziny otwarcia

    PON-PT: 8:00 - 18:00

    SOBOTA: 8:00 - 14:00

Spotkaj się z nami na Targach GARDENIA 2021!

Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA

Zapraszamy na specjalną – listopadową edycję Targów Gardenia.

Pragniemy zaprosić wszystkich naszych klientów, kontrahentów, dostawców i znajomych z branży na Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Gardenia 2021, które odbędą w dniach 4-6 listopada 2021 r.

W tym roku powierzchnia naszych stoisk łącznie wyniesie 200m2. Ta okazała przestrzeń będzie nam towarzyszyć podczas spotkań z Wami. W tym roku zapraszamy do pawilonu 3. Nasze stoisko ma numer 101.

W tej edycji targów organizatorzy stawiają głównie na nowe pomysły i inspiracje z zakresu projektowania i aranżacji zielonych przestrzeni. Na naszym stoisku nie zabraknie jednak także innych artykułów z naszej bogatej oferty.

Na tegorocznych Międzynarodowych Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Gardenia 2021 zaprezentujemy:

– szeroką gamę artykułów do uprawy i pielęgnacji roślin marki Garden Line, zestawy do nawadniania, narzędzia, elementy architektury ogrodowej, różnego rodzaju podpory, tyczki do roślin i wiele więcej,

stylowe toaletki vintage, retro, skandynawskie, toaletki opatrzone lampkami LED w stylu Hollywood, artykuły do dekoracji domu, regały i komody,

– designerskie meble ogrodowe: zestawy z technorattanu, krzesła i stoliki z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, ławy i ławki, fotele wiszące, huśtawki i inne,

bogaty wybór ozdób świątecznych: bombki, zawieszki, łańcuchy, skrzaty, figurki, stroiki oraz inne artykuły przeznaczone do wystroju wnętrz w okresie Bożego Narodzenia.

Cieszymy się, że możemy być jednym z wystawców podczas XV – jubileuszowej edycji Targów Gardenia. Mamy nadzieję, że podczas spotkania na żywo przekonacie się o najwyższej jakości i różnorodności naszego asortymentu!

Do zobaczenia!

Zobacz relację w formie galerii z poprzednich targów!

Zobacz relację w formie filmu z poprzednich targów!