fbpx
  • Godziny otwarcia

    PON-PT: 8:00 - 18:00

    SOBOTA: 8:00 - 14:00

Premiera Katalogu Pszczelarstwo 2023

Artykuły pszczelarskie – nowość w ofercie Chomika!

Pszczelarstwo obecnie przeżywa olbrzymi renesans. Śmiało już można mówić o modzie na zakładanie własnej pasieki i pracę z pszczołami. Z obserwacji tego trendu, a także z zaangażowania pracowników naszej firmy, którzy sami hobbistycznie zajmują się pszczelarstwem — powstała nowa gałąź oferty Chomika — artykuły pszczelarskie!

Wśród oferowanych produktów znajdziesz zarówno najbardziej niezbędne w pasiece, jak i różne rodzaje dłut pszczelarskich, noże i widelce do odsklepiania, skrobaki i zmiotki, a także zestawy do składania ramek wielkopolskich, czy wanienki do odsklepiania i odstojniki.

W pracy pszczelarza duże znaczenie ma odpowiedni strój, który z jednej strony ma zabezpieczać przed użądleniem, a z drugiej nie krępować ruchów i zapewniać właściwą wentylację. Duży wybór spełniających te warunki kombinezonów i bluz znajdziecie w ofercie Chomika.

Kolejną kategorią produktów są duże urządzenia, które ułatwiają pracę z miodem, takie jak miodarki, duże odstojniki czy topiarki do wosku. Natomiast amatorzy i wytwórcy świec woskowych znajdą w naszej ofercie doskonałe formy silikonowe do ich wytapiania.

Dużą popularnością cieszą się także pojemniki na ramki z wysokiej jakości PCV. Doskonale nadają się do przechowywania i przewożenia ramek pszczelich. Są szczelne, bardzo lekkie, idealnie dopasowane do ramki wielkopolskiej. Dzięki uchwytom łatwo je przenosić, a możliwość układania piętrowego pozwala zaoszczędzić sporo miejsca.

Nowością w tematyce pszczelarskiej jest również nasz kanał — YouTube Pasieka Piwniczki Chomika, prowadzony przez Piotra Świeżego. Znajdziecie w nim porady pszczelarskie, filmową „instrukcję obsługi ula” oraz informacje o nowych narzędziach do pracy w pasiece. Zapraszamy do subskrypcji!

Prowadzisz firmę lub sklep? Wypełnij formularz kontaktowy, a skontaktujemy się z Tobą.

Jesteś klientem detalicznym? Zrób zakupy w naszym sklepie internetowym.

Lub w naszym Centrum Dom i Ogród w Gdowie