fbpx
  • Godziny otwarcia

    Poniedziałek - Piątek - 8:00 - 18:00

    Sobota - 8:00 - 14:00

Premiera Katalogu Artykuły do Przetwórstwa 2023

Z przyjemnością prezentujemy nowy Katalog Przetwórstwo 2023. Znajdziesz w nim szeroki wybór najwyższej jakości produktów do winiarstwa i przetworów z owoców i warzyw. Z pomocą Chomika możesz cieszyć się doskonałym smakiem oraz naturalnymi walorami domowych trunków i wiktuałów.

Dlaczego warto postawić na nasze produkty? W tematyce przetwórstwa możemy poszczycić się dużym doświadczeniem. Trzydzieści lat temu zaczynaliśmy jako hurtownia artykułów do przetwórstwa. Od tego czasu nasz asortyment i zakres naszej działalności wielokrotnie się zwiększył. Pojawiły się nowe kategorie produktów, powstały nowoczesne hale magazynowe, a firma Chomik weszła na rynki zagraniczne.

Zdobyte dzięki temu doświadczenie pozwala nam tworzyć nowe marki, dbać o najwyższą jakość produktów i zadowolenie coraz liczniejszego grona klientów. Nie zapominamy o naszych korzeniach i dział artykułów do przetwórstwa niezmiennie jest dla nas bardzo ważny. Dlatego także i w tym roku przygotowaliśmy najwyższej jakości produkty do produkcji wina, nalewek i przetworów z owoców i warzyw, które już dzisiaj możesz obejrzeć. Poznaj naszą ofertę!

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wypełnij formularz kontaktowy, a skontaktujemy się z Tobą.

Jesteś klientem detalicznym? Zrób zakupy w naszym sklepie internetowym

Lub w naszym Chomik Gdów Centrum Dom i Ogród w Gdowie