fbpx
  • Godziny otwarcia

    Pon-Pt - 8:00-18:00

    Sobota - 8:00-14:00

Premiera Katalogu Artykuły do Przetwórstwa 2023

Z przyjemnością prezentujemy nowy Katalog Przetwórstwo 2023. Znajdziecie w nim olbrzymi wybór najwyższej jakości produktów do winiarstwa i przetworów z owoców i warzyw. Pozwolą one cieszyć się doskonałym smakiem oraz naturalnymi walorami domowych trunków i wiktuałów.

W tematyce przetwórstwa możemy się poszczycić ogromnym doświadczeniem. Trzydzieści lat temu zaczynaliśmy jako hurtownia artykułów do przetwórstwa. Od tego czasu wielokrotnie zwiększył się asortyment i zakres naszej działalności. Pojawiły się nowe kategorie produktów, powstały nowoczesne hale magazynowe, a firma Chomik weszła na rynki zagraniczne.

Zdobyte dzięki temu doświadczenia pozwalają nam tworzyć nowe marki, dbać o najwyższą jakość produktów i zadowolenie coraz liczniejszego grona klientów. Mimo to nie zapominamy o naszych korzeniach i dział artykułów do przetwórstwa niezmiennie jest dla nas wyjątkowo ważny. Także w tym roku przygotowaliśmy dla Państwa najwyższej jakości produkty do produkcji wina, nalewek i przetworów z owoców i warzyw.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wypełnij formularz kontaktowy, a skontaktujemy się z Tobą.

Jesteś klientem detalicznym? Zrób zakupy w naszym sklepie internetowym

Lub w naszym Chomik Gdów Centrum Dom i Ogród w Gdowie