• Facebook
    Google+
    Google+
  • PRACA: Młodszy specjalista ds. importu

    Firma Chomik od lat importuje produkty z krajów europejskich i azjatyckich. Bierzemy udział w targach, prześwietlamy zagraniczne rynki, by poznać najnowsze trendy i wprowadzać do sprzedaży innowacyjne, ciekawe produkty. Jeżeli Twoim naturalnym środowiskiem jest każdy skrawek świata, masz duszę handlowca i potrafisz świetnie dogadywać się z ludźmi, sprawdź, czy nie powinieneś zadomowić się u nas!

    Główne zadania na stanowisku Młodszy specjalista ds. importu:
    – kontrola stanów zapasów magazynowych,
    – przygotowywanie zamówień,
    – prowadzenie negocjacji handlowych,
    – przygotowywanie zapytań ofertowych,
    – aktywna współpraca z działami Firmy,
    – współpraca ze spedytorami i agentami celnymi,
    – bieżąca współpraca z partnerami logistycznymi i agencją celną,
    – dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów w firmie.

    Od kandydatów oczekujemy:
    – znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2,
    – wykształcenia min. średniego, preferowane wyższe,
    – komunikatywności, umiejętności negocjacyjnych,
    – umiejętności pracy pod presją czasu i dokładności w działaniu,
    – umiejętności analitycznego myślenia, łączenia danych z różnych źródeł,
    – dyspozycyjności i gotowości do podróży służbowych (możliwe wyjazdy zagraniczne),
    – bardzo dobrej znajomości aplikacji MS EXCEL,
    – bardzo dobrej organizacji pracy,
    – otwartości na nowe doświadczenia i naukę.
    Doświadczenie w branży zakupowej będzie dużym atutem.

    Oferujemy:
    – pracę w młodym, dynamicznym zespole
    – odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę ze strategicznymi dostawcami, w firmie o stabilnej pozycji na rynku i długoletniej tradycji,
    – możliwość rozwoju zawodowego,
    – niezbędne narzędzia pracy,
    – uczestnictwo w międzynarodowych targach,
    – stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    – atrakcyjne wynagrodzenie
    – pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    – doskonałe warunki socjalne, świeżą kawę i przyjazną atmosferę,
    – kartę MultiSport.

    Od 25 lat dbamy o wyposażenie mieszkań, lokali gastronomicznych i ogrodów, starając się o najwyższą jakość i najniższe ceny produktów. Chomik to ponad 130 osób zaangażowanych w realizację celów firmy, ale nie tylko – łączą nas wspólne wartości, pasje i dobra zabawa!

    Podania i CV na stanowisko Młodszy specjalista ds. importu prosimy wysyłać e-mailem na adres kadry@chomik.pl. Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 501 539 494.

    CHOMIK M. Świeży sp.j.

    ul. Cegielniana 875

    32-420 Gdów

    www.chomik.pl

    W dokumentach prosimy umieścić klauzulę:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz. 883).

    Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial