fbpx
  • Godziny otwarcia

    Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 18:00

    Sobota: 8:00 -14:00

Pakowanie słoików – PRACA SEZONOWA

Samodzielnie zarobione pieniądze dają ogromną satysfakcję. Zadowalająca praca w gronie sympatycznych, otwartych i pełnych pasji osób to jeden z tych argumentów, którym Chomik przyciąga ludzi. Dziś proponujemy Ci sezonową pracę przy pakowaniu słoików. Chcesz spróbować? Aplikuj!


Do obowiązków osoby na stanowisku Pakowanie słoików będzie należało:
– konfekcjonowanie słoików według wytycznych,
– dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:
– dyspozycyjność,
– chęci do pracy,
– sprawność fizyczna.

Mile widziani uczniowie i studenci.

Od 30 lat dbamy o wyposażenie mieszkań, lokali gastronomicznych i ogrodów, starając się o najwyższą jakość i najniższe ceny produktów. Chomik to ponad 170 osób zaangażowanych w realizację celów firmy, ale nie tylko – łączą nas wspólne wartości, pasje i dobra zabawa!


Podania i CV na stanowisko Pakowanie słoików prosimy wysyłać e-mailem na adres kadry@chomik.pl. Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 501 539 494.

CHOMIK M. Świeży sp.j.
ul. Cegielniana 875
32-420 Gdów

www.chomik.pl


W celu umożliwienia rekrutacji, w CV prosimy zawrzeć klauzulę następującej treści: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.